Olga Wilk| 

Skandal w samolocie United Airlines. Pasażerka wyrzucona za wyzwiska

81

Pasażerka lotu z Las Vegas do New Jersey została wyproszona z samolotu po tym, jak obraziła osoby siedzące na sąsiednich fotelach, między innymi nazywając je "świniami".

Skandal w samolocie United Airlines. Pasażerka wyrzucona za wyzwiska
(Youtube.com, News House)

Na pokładzie kobieta zaczęła głośno narzekać. Komentowała przede wszystkim tuszę swoich współpasażerów, którzy mieli ją "zgniatać". Jej tyradę nagrała siedząca obok podróżna.

O, mój Boże, nie wiem, jak mam to znosić przez następne cztery godziny. To niemożliwe, oni mnie zgniatają. Po prostu nieprawdopodobne - mówiła pasażerka.

Dalej kobieta skarżyła się, że nie może "nawet odchylić fotela". "Przynajmniej będzie mi ciepło" - ironizowała. W pewnym momencie siedząca obok Norma, która pracuje jako pielęgniarka, straciła cierpliwość.

Przepraszam, czy możecie znaleźć jej inne miejsce? Nie mam zamiaru być werbalnie napastowana przez tę dz... ani kogokolwiek innego. Nie będę tego tolerować - zażądała pasażerka.

W końcu kobieta została posadzona w nowym miejscu. Ponieważ pozostali pasażerowie wciąż skarżyli się na jej niewybredne uwagi, załoga postanowiła wyprosić uciążliwą kobietę z samolotu linii United Airlines - podaje "Mirror".

To, co robisz, jest potworne. Powinnaś się wstydzić - skomentował zachowanie kobiety jeden z pasażerów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Oglądaj też: Tego nigdy nie rób w samolocie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić