Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Śląskie. Policjanci zastukali do drzwi. Po chwili uratowali kobiecie życie

128

Policjanci z komendy w Mysłowicach (woj. śląskie) zostali wezwani na interwencję do małżeńskiej sprzeczki. Kiedy zaczęli rozmawiać ze zdenerwowaną kobietą, ta nagle zasłabła i przestała oddychać. Funkcjonariusze szybko udzielili pierwszej pomocy, dzięki uratowali jej życie. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Śląskie. Policjanci zastukali do drzwi. Po chwili uratowali kobiecie życie
(East News, Damian KLAMKA/East News)

Policja każdego dnia otrzymuje po kilka zgłoszeń do kłótni domowych. Jednak ta, do której wezwano funkcjonariuszy z Mysłowic (woj. śląskie) okazała się być bardzo niecodzienną. Kobieta zadzwoniła po policję, po tym jak posprzeczała się z mężem. Kiedy na miejsce przybył patrol, mężczyzny nie było w domu. Jego zdenerwowana żona zaczęła przybliżać okoliczności awantury.

W pewnym momencie rozemocjonowana kobieta zaczęła słabnąć i osuwać się na podłogę. Zdążyła powiedzieć, że bardzo boli ją klatka piersiowa, a chwilę później straciła przytomność. Śląscy policjanci sprawdzili jej funkcje życiowe i okazało się, że nie oddycha.

Jeden z funkcjonariuszy wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe, drugi przystąpił do reanimacji. Dzięki sprawnej akcji i umiejętności udzielania pierwszej pomocy, udało się przywrócić oddech kobiecie. Karetka zabrała ją później do szpitala, gdzie pozostaje pod obserwacją.

Do mieszkania, niedługo później, wrócił mąż. Był bardzo wdzięczny śląskim policjantom za to co zrobili.

Zobacz także: Zobacz także: Niecodzienna reanimacja. Strażacy ratowali kota

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić