REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Aldona Brauła23.11.19 (19:22)

Ślub na pokładzie samolotu. W przypadku tej pary nie mogło być inaczej

Para, która ma obsesję na punkcie lotnictwa, wzięła ślub na pokładzie samolotu. Nowozelandka i Australijczyk poznali się dzięki grze dotyczącej lotniska, pierwszy raz spotkali się na lotnisku, a teraz powiedzieli sobie "tak" w trakcie lotu z Sydney do Auckland. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.
jetstar australia / Facebook.com

Para poznała się online dzięki grze dotyczącej lotnictwa - Airport City. Przez dwa lata nie mogli się spotkać ze względu na dzielącą ich odległość. Kobieta pochodzi z Nowej Zelandii, a mężczyzna z Australii. W końcu doszło do spotkania na żywo - oczywiście na lotnisku.

David i Cathy powtarzają, że to lotniska i samoloty połączyły ich losy. Oboje mają też na tym punkcie małą obsesję. Kiedy zdecydowali się na ślub, ich marzeniem stała się ceremonia w powietrzu. Postanowili zaryzykować i zapytać linie lotnicze o możliwość spełniania ich marzenia.

REKLAMA

Chcieliśmy, aby ślub symbolizował naszą miłość do lotnictwa, naszą miłość do Australii i Nowej Zelandii oraz naszą miłość do siebie nawzajem. Pomyślałam: Będę bezczelna i zapytam Jetstar - powiedziała Cathy.

Zobacz także: Kot i panna młoda. Nagranie weselnika

Linia lotnicza nie tylko się zgodziła, ale także z entuzjazmem zajęła się organizacją ceremonii. W połowie lotu między rodzinnymi miastami małżonków powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Jeden z członków załogi poprowadził ten symboliczny ślub.

Wszyscy zachowywali się bardzo uroczyście, włącznie z pozostałymi pasażerami. Podróżni zostali wcześniej powiadomieni o ślubie. Jeśli ktoś nie chciał brać w nim udziału i być sfilmowanym, mógł bezpłatnie zmienić godzinę lub datę swojego odlotu.

Ślub na pokładzie samolotu był symboliczny. Ten właściwy w świetle prawa odbył się na chwilę przed wylotem, na lotnisku w Sydney.

Nasza miłość do lotnictwa nas połączyła. To było najbardziej niesamowite doświadczenie. Coś, co zapamiętamy do końca życia – powiedziała później panna młoda.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij