REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Barbara Jaros13.10.18 (18:57)

Służby ujawniły dokumenty o seksualności Hitlera. Zaskakujące fakty

Adolf Hitler miał "skłonności homoseksualne" i przez kilka lat mieszkał w austriackim hostelu dla gejów - tak wynika z pchodzącego z czasów II wojny światowej raportu CIA na temat nazistowskiego przywódcy.
Getty Images

Profil wodza powstał w 1943 roku na zlecenie Franklina D. Roosevelta. Jego autor, antropolog Henry Field, donosi, że Hitler był "zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny". W liczącym 70 stron raporcie można też wyczytać, że kanclerza pociągał jego zastępca Rudolf Heß. Ten z kolei miał być transwestytą.

W latach 1910-1913 Hitler żył w hostelu dla gejów w Wiedniu. Późniejszy wódz był wtedy bezrobotnym malarzem daremnie starającym się o wypromowanie swoich dzieł. Do Niemiec przeniósł się dopiero po odziedziczeniu spadku po ojcu. Według raportu hostel "był znany jako miejsce, w którym starsi mężczyźni odwiedzali młodych w poszukiwaniu seksualnych uciech".

REKLAMA

Informacji udzielił agentowi Ernst Segwick Hanfstaegl. Bliski przyjaciel Hitlera wypadł z łask dopiero podczas II wojny światowej. Udało mu się uciec do Wielkiej Brytanii, gdzie zaczął pracować dla prezydenta Roosevelta - podaje "Daily Mail".

Zgodnie z raportem "słabość" Hitlera do Hessa mogła nie być platoniczna. W latach 20. mężczyźni dzielili celę więzienną, gdzie ich znajomość "z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodziła się w relację seksualną". W dalszej części raportu autor opisuje też kanclerza jako "sadomasochistyczny typ mężczyzny ze skłonnościami homoseksualnymi".

Jego życie seksualne jest rozdwojone, podobnie jak jego poglądy polityczne. Chociaż nie możemy poddać Hitlera diagnozie, pewne fakty przemawiają za tym, że jego sytuacja seksualna jest niemożliwa do obrony, a nawet desperacka - pisze Field w podsumowaniu.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz też: Sekretny pakt krewnych Hitlera. Jeden z nich skomentował plotki

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij