Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Barbara Jaros
|

Służby ujawniły dokumenty o seksualności Hitlera. Zaskakujące fakty

445
Podziel się

Adolf Hitler miał "skłonności homoseksualne" i przez kilka lat mieszkał w austriackim hostelu dla gejów - tak wynika z pchodzącego z czasów II wojny światowej raportu CIA na temat nazistowskiego przywódcy.

Służby ujawniły dokumenty o seksualności Hitlera. Zaskakujące fakty
(Getty Images)

Profil wodza powstał w 1943 roku na zlecenie Franklina D. Roosevelta. Jego autor, antropolog Henry Field, donosi, że Hitler był "zarówno homoseksualny, jak i heteroseksualny". W liczącym 70 stron raporcie można też wyczytać, że kanclerza pociągał jego zastępca Rudolf Heß. Ten z kolei miał być transwestytą.

W latach 1910-1913 Hitler żył w hostelu dla gejów w Wiedniu. Późniejszy wódz był wtedy bezrobotnym malarzem daremnie starającym się o wypromowanie swoich dzieł. Do Niemiec przeniósł się dopiero po odziedziczeniu spadku po ojcu. Według raportu hostel "był znany jako miejsce, w którym starsi mężczyźni odwiedzali młodych w poszukiwaniu seksualnych uciech".

Informacji udzielił agentowi Ernst Segwick Hanfstaegl. Bliski przyjaciel Hitlera wypadł z łask dopiero podczas II wojny światowej. Udało mu się uciec do Wielkiej Brytanii, gdzie zaczął pracować dla prezydenta Roosevelta - podaje "Daily Mail".

Zgodnie z raportem "słabość" Hitlera do Hessa mogła nie być platoniczna. W latach 20. mężczyźni dzielili celę więzienną, gdzie ich znajomość "z dużą dozą prawdopodobieństwa przerodziła się w relację seksualną". W dalszej części raportu autor opisuje też kanclerza jako "sadomasochistyczny typ mężczyzny ze skłonnościami homoseksualnymi".

Jego życie seksualne jest rozdwojone, podobnie jak jego poglądy polityczne. Chociaż nie możemy poddać Hitlera diagnozie, pewne fakty przemawiają za tym, że jego sytuacja seksualna jest niemożliwa do obrony, a nawet desperacka - pisze Field w podsumowaniu.

_Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Sekretny pakt krewnych Hitlera. Jeden z nich skomentował plotki
KOMENTARZE
(445)
sagittarius
2 lata temu
tęczowi naziści - nie chcemy tej zarazy!
Ojej
3 lata temu
I on chciał dbać o czystość genetyczną? Bez jaj.
Taki tam
3 lata temu
Niektórzy nawet mówią '' przeżywał to jak Hitler wojnę ''. Wszelkiego rodzaju odchylenia od normy powinny być sygnałem ostrzegawczym. Dziwię się Niemcom z lat wojennych, że tak się dali ponieść... chorej idei...
Mat
3 lata temu
Pomowienia.
Ursus
3 lata temu
Niepokojący ( z całą pewnością ) jest Fakt, że jeden człowiek nakręcił tą machinę zła: zawirowanie, harmider, upadek moralności, chaos, zbrodnię.
xzy
3 lata temu
Odgrzewany kotlet a nie news pisarzynko!
wir
3 lata temu
a o naszym wodzu kto nam doniesie , FSB ? bo ukrywać nie ma co i tak wszyscy wiedzą......
MJK
3 lata temu
No i kto podaje te fakty, człowiek który wypadł z łask i chce się zemścić. Czy takiemu można wierzyć ?
putin
3 lata temu
redaktorku napisz coś o stalinie. jak masz odwage!
Wujo
3 lata temu
Ale tym pejsom zalazl za skore, ze do dzisiaj sie dowiadujemy, ze sam byl pejsem, ze gej, ze zoofil, ze narkoman. Niezle wam dal czosnki popalic jak na takiego dewianta.
Hj
3 lata temu
Biedron jak Hitler....
SŁAWEK
3 lata temu
NIE DOŚĆ ŻE ŻYD , TO JESZCZE GEJ !!!!!!
amx
3 lata temu
Rozumiem, że o nim marzysz.
FFF
3 lata temu
Proszę nie dopuszczać do władzy homoseksualistów, tranwestytów ani nikogo z towarzystwa LGTB! Jak widać skutki dopuszczenia takich ludzi do władzy są katastrofalne dla ludzkości!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić