Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

"Smoleńsk" to film fantasy. Tak go zaklasyfikowali

33
Podziel się:

IMDb to największy na świecie serwis internetowy na temat filmów. Z pierwszej umieszczonej tam informacji wynikało, że obraz w reżyserii Antoniego Krauzego należy do gatunku fantasy. Jednak po krótkim czasie zostało to zmienione.

"Smoleńsk" to film fantasy. Tak go zaklasyfikowali
(www.imdb.com)

Nie wszystkie sceny da się logicznie wytłumaczyć. Tak przynajmniej wynika z opisu kategorii fantasy. I tak, po raz pierwszy został "Smoleńsk" sklasyfikowany na portalu IMDb. Definicja filmu fantasy mówi, że taka produkcja charakteryzuje się licznymi scenami magicznymi oraz nadprzyrodzonymi.

Film został zaliczony w sumie do trzech kategorii. Według portalu należał on do gatunków: dramat, przygoda i fantasy. Jednak należy mieć na uwadze, że opisy filmów i recenzje w dużej mierze tworzone są przez użytkowników. Mogą oni dodawać informacje o filmach i edytować istniejące już wpisy. I zapewne dlatego kategoria „fantasy” i „adventure” szybko zniknęła z portalu.

*Została tylko kategoria "drama". * Jest więc prawdopodobne, że dodanie kategorii fantasy filmowi ''Smoleńsk'' było czyimś żartem.

Film ''Smoleńsk'' oficjalnie będzie można oglądać w kinach od 9 września.

Autor: Sylwia Owca

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(33)
polaczok
6 lat temu
a może to komedia?
Xyla
6 lat temu
Zwyczajne nabijanie widzów. Na naszym Zalukaj.pl prawie każdy film jest wstawiony na kilka kategorii i nikt nie robi z tego tematu, bo za duża skala problemu.
Wielka PL
6 lat temu
francja, niemcy, belgia, szwecja, już można powiedzieć są przerobione na tępą wiarę, Grupa wyszechradzka sobie jakoś radzi, ale musimy być jak muszkieterowie jeden za wszystkich - wszyscy za jednego. Sile rządy państwa katolickjiego i patriotyzm obywateli są gwarancją ochrony przed tyą epidemią czarnei dżumy. Róbmy wszystko co się da abby im zapobiec, aby ten rak toczący europę nie wszedł na nasze ziemie, za które walczyli nasi dziadowie i babcie. Polacy nie oddawajcie terytorium bez walki ja to zrobili "wielcy europejscy zwolennicy multiukulturalizmu". Pamiętajcie Wszyscy, że kupując kebaba, czy dając pod kościołem 1 zł do puszeczki, - osiedlasz w Polsce araba, który spłodzi za chwilę czwórkę nowych arabów, którzy bardzo szybko spłodzą kolejnych 16 lub więcej arabów.... A oni nie kochają Polski jak my, jak ja i Ty.
PaffiPiff
6 lat temu
A co? źle? taki ci on jest, dla tych co lubią teorie spiskowe idealny, a ze było trochę inaczej, cóż to tylko film z przesłaniem politycznym i gloryfikacją głównego bohatera.
apis
6 lat temu
ten film to fantazje macierewicza i jego komisji na zlecenie jarosława kaczyńskiego ,sprawcę tragedii opublikować rozmowę bliżniąt
wawik
6 lat temu
to tylko świadczy o tym jak bardzo USA nie jest na reke to ze PiS jest przy władzy..kończą sie lewe interesy w Polandi
Kmicic
6 lat temu
Po psy prawda w oczy kole a gdzie umieszczę film o przekrętach Gronkiewicz -Walc ???? fantastyka kryminalna ?
marek
6 lat temu
Raczej sitcom
mjr rez
6 lat temu
Ujawnić ostatnią rozmowę Kaczyńskich - i tragedia smoleńska wyjaśniona!
krolment
6 lat temu
Political fiction, Propaganda to najwłaściwsze kategorie.
asd
6 lat temu
W koncu ludzie zobacza prawde....
My krytycy wi...
6 lat temu
Podobno uznali go za HOT SHOT 3 !!
Ciekawe
6 lat temu
A jak idą do nieba pokazali?
emeryt
6 lat temu
Wszystkie filmy to fantazje !! prawdy jest może 30 procent!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić