REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 15 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski16.10.17 (12:26)

Snajperzy SAS uratowali rodzinę spod noży ISIS. Dżihadyści chcieli obciąć głowy chrześcijanom

Rodzina irackich chrześcijan miała zostać ukarana przez terrorystów ISIS za odmowę przejścia na islam. W ostatniej chwili egzekucję powstrzymały kule brytyjskich komandosów.
iStock.com

Dowódca stacjonującej nieopodal jednostki SAS wydał rozkaz dla dwóch snajperów. Mieli otworzyć ogień i uratować Irakijczyków. Strzałami z ok. 1000 m powalono dwóch terrorystów, którzy w tym momencie trzymali noże na gardłach niedoszłych ofiar.

Pozostali, zgromadzeni tam zabójcy z Państwa Islamskiego zaczęli uciekać w popłochu. Próbowali odjechać ciężarówką, ale snajperzy dopadli jej kierowcę i unieruchomili pojazd. Później do akcji wkroczył cały oddział SAS, który już z mniejszej odległości zneutralizował terrorystów. W całej akcji zginęło 15 dżihadystów.

REKLAMA

Mordercy chodzili po wsi ok. 50 km od Mosulu i dokonywali egzekucji cywili. Rodziny muzułmańskie oskarżali o szpiegostwo, a chrześcijańskim kazali przejście na islam pod groźbą ścięcia głów - czytamy w "Daily Star".

Nie przegap: "17 Jednostka". Tak działają elitarne izraelskie służby

Kara śmierci miała być przykładem dla innych. To częste działania terrorystów z ISIS na terenach zamieszkiwanych przez chrześcijan, podbijanych przez Państwo Islamskie. Każą "dobrowolnie" zmienić religię, a nieposłusznych czeka egzekucja na oczach bliskich.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij