Krzysztof Narewski| 

Stewardesa rozbiła butelkę wina na głowie pasażera

138

Pracownice linii lotniczych Delta nie mogły poradzić sobie z pasażerem próbującym otworzyć drzwi samolotu w czasie lotu. Nie pomogło nawet, gdy jedna z kobiet rozbiła głowie mężczyzny litrową butelkę wina.

Stewardesa rozbiła butelkę wina na głowie pasażera
(mat. FBI)

Godzinę po starcie pasażer I klasy poszedł na koniec samolotu i próbował otworzyć drzwi. 23-letni Joseph Hudek podróżował w nocy z 6 na 7 czerwca na z Seattle do Pekinu. Mężczyzna zaczął szarpać się z drzwiami gdy samolot znajdował się nad Oceanem Spokojnym.

Udało mu się przekręcić wajchę, ale na szczęście nie odblokował całkowicie drzwi - podaje "Business Insider".

W ostatniej chwili doskoczyły do niego stewardesy. Kobiety nie dawały rady działającemu w amoku mężczyźnie. Ponoć nie zwrócił nawet uwagi, gdy jedna roztrzaskała mu na głowie butelkę. Dalej walczył z nimi i z drzwiami. Ostatecznie zaalarmowani podbiegli inni pasażerowie i pomogli związać 23-latka. Pilot boeinga 767 musiał zawrócić do Seattle.

*Agresywny pasażer ma teraz duże kłopoty. *Został aresztowany i usłyszał zarzut "utrudniania pracy załodze samolotu". Grozi mu nawet 20 lat więzienia i grzywna w wysokości 250 tys. dol. (ok. 930 tys. zł). Niewykluczone, że odpowie też za poważne zranienie stewardesy i jednego z pasażerów.

Zobacz także: Zobacz też: Airbus A380 będzie jeszcze większy

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić