Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Piotr Kalsztyn
|

Stracili córkę, gdy miała 3 lata. Ćwierć wieku poszukiwań nie poszło na marne

49
Podziel się

Dziewczynka wychowywała się 20 km od swoich rodziców. Przez lata nie miała pojęcia, kim oni są.

Stracili córkę, gdy miała 3 lata. Ćwierć wieku poszukiwań nie poszło na marne
(thecover.cn)
bEULBeJN

Wang Mingqing i jego żona Liu Dengying poszukiwali dziewczynki o imieniu Qifeng, odkąd ta zniknęła w wieku trzech lat w 1994 roku. We wtorek spotkali się ponownie. Pan Mingqing gdy zobaczył córkę, rozpłakał się. Przytulił młoda kobietę i powiedział "Tatuś cię kocha".

24 lata temu para Chińczyków sprzedawała owoce na straganie w mieście Chengdu. Pewnego dnia ojciec 3-latki poszedł do sąsiedniego sprzedawcy wymienić pieniądze. Kiedy wrócił, nie potrafił nigdzie znaleźć córki – informuje BBC.

Zobacz także: Zobacz także: Trudny manewr na wąskiej drodze. Kierowca zdał egzamin
bEULBeJP

Przez lata Mingquing rozdawał ulotki z prośbą o informacje na temat zaginionej córki. Wykupywał ogłoszenia w gazetach, a także szukał córki za pośrednictwem internetu. Rodzina nigdy nie opuściła miasta z nadzieją, że córka powróci.

*W 2015 roku zdesperowany ojciec zatrudnił się jako taksówkarz. *Rozdawał ulotki wszystkim swoim pasażerom. Liczył także, że może kiedyś wsiądzie do jego samochodu. Nie miał jednak aktualnego zdjęcia Qifeng, dlatego używał fotografii swojej drugiej córki. Dziewczynki były do siebie bardzo podobne.

*Chińczykiem zainteresowały się media w całym kraju. *O historii dowiedział się także rysownik policyjny, który stworzył obraz pokazujący, jak Qifeng może wyglądać jako dorosła kobieta. Rysunek opublikowano w internecie i trafiła na niego Kang Ying.

bEULBeJV

24-letnia Chinka mieszkała aktualnie 1000 km dalej. Wychowywała się jednak w okolicach Chengdu w rodzinie zastępczej. Rodzice powiedzieli jej, że została znaleziona przy drodze. Skontaktowała się z panem Migquingiem. Okazało się, że Kang ma podobną bliznę, jak jego zaginiona córka. Przeprowadzono testy DNA, a ich wynik był pozytywny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEULBeKq
KOMENTARZE
(49)
ddfgfgfg
4 lata temu
jak poznać chińczyka po narysowaniu portretu pamięciowego kiedy oni wszyscy tak samo wyglądają?
arturek
4 lata temu
przez czyjas kradziez dziecka czy tez celowe nie powiadomienie odpowiednich sluzb jesli faktycznie to dziecko znalezli przy drodze , wielu wielu ludzi cierpialo i na cierpienia ma sie dopiero . Jak mozna byc tak bezdusznym wobec drugiego czlowieka ? poczytajcie sobie jakie ilosci dzieci sprzedawala mafia w Hiszpani ,podobno ponad 300 TYSIECY !!!!! zabierali dzieci matkom w szpitalach mowiac ze zmarly lub zabierali jedno z blizniat nie informujac rodzicow ze urodzizly sie wlasnie bliznieta.!!!!!! SZOKKKK
Olosie
4 lata temu
Córka 20km i taki zasięg powinna mieć wiadomość, bo co po niej na drugim końcu półkuli?
bEULBeKr
starsza
4 lata temu
W Chinach powszechne jest porywanie dziewczynek i wychowywanie ich na przyszłe zony swoich synów. Restrykcyjne traktowanie ilości urodzeń spowodowało zabijanie dziewczynek, bo syn był bardziej przydatny. Zachwiana została równowaga miedzy płciowa i teraz rodzice chłopców dopuszczają sie porywania nawet małych dziewczynek.
czepialska
4 lata temu
"24-letnia Chinka mieszkała aktualnie 1000 km dalej." Jeżeli mieszkała a nie mieszka, to słowo "aktualnie" nie powinno się znaleźć w tym zdaniu.
lorka
4 lata temu
To nie takie proste. Tam co kilka kilometrów gadają innym językiem to się nie mogli dogadać i tyle . U nas w tak małym kraju ludzie siedzący w jednej sali by się pozabijali i każdy gada innym językiem i nikt nikogo nie rozumie. Chdzi oczywiście o sejm, senat .
kominiosz
4 lata temu
oni wszyscy tacy podobni, jak ich rozróżnić?
Polka 62
4 lata temu
3 letnie dziecko musiało pracować???? To chyba akt łaski Bożej że im ją odebrano. Gdyby te chińczyki żyły w cywilizowanym katolickim kraju jak Polska to siedzieli by we więzieniu. Ale wierzem w sprawiedliwość Jezusa Chrystusa i na pewno spotka ich jeszcze jakaś straszna kara
a
4 lata temu
przecież w Chinach nie chcą córek (bynajmniej kiedyś), dziwne że ktoś ją "przygarnął"
Kurt Van Den ...
4 lata temu
Niech się cieszy, że nie sprzedali jej na narządy albo pedofilom.
Cing Ciang
4 lata temu
Dziewczynek tam się wtedy POzbywali. Tak było i w tym wypadku. Na stare lata POtrzebują darmowej opieki i stąd cała afera.
rych
4 lata temu
W Chinach jednostka się nie liczy.
siueh
4 lata temu
dziewczynka czy aborcja?
bEULBeKj
kabaret
4 lata temu
Mieszkała tysiąc kilometrów dalej, w Chinach to faktycznie "w okolicy"?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić