Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ds
|

Szalona miłość doprowadziła niewinnego chłopaka do więzienia

22
Podziel się

Miłość przepełniała go tak wielka, że ryzyko nie przerażało. Półnagi chłopak wspiął się na ścianę więzienia dla kobiet. Przyłapali go na tym strażnicy, ale dopiero strażakom udało się ściągnąć go na ziemię. Według mediów chłopak dosłownie oszalał z miłości i dlatego zakradł się do więzienia w Dolnej Saksonii.

Niemiecki nastolatek próbował dostać się do okna swojej ukochanej w więzieniu.
Niemiecki nastolatek próbował dostać się do okna swojej ukochanej w więzieniu. (twitter.com)
bETENagl

Strażnicy więzienni byli zszokowani nietypowym widokiem. Służba więzienna przyłapała półnagiego 18-letniego Niemca na wspinaczce po ścianie zakładu karnego dla kobiet w mieście Vechta. Chłopak przed wspinaczką zdjął większość ubrań, żeby nie zaczepiły się o drut kolczasty.

Pierwszy raz ktoś włamał się do więzienia, a nie z niego uciekał. Wiadomo, że 18-latek wspiął się na latarnię stojącą obok murów więzienia, ale policja dla bezpieczeństwa nie podaje szczegółów. Nastolatek zignorował wołania strażników, dlatego konieczne było wezwanie straży pożarnej z drabiną.

Miłość pchnęła chłopaka do niecodziennego czynu. Desperacko próbował odzyskać ukochaną. Młody Niemiec próbował się dostać do okna swojej równolatki, osadzonej na pierwszym piętrze zakładu karnego. Dziewczyna jest codziennie wypuszczana z więzienia do szkoły, gdzie poznała 18-latka. Niespodziewanie zerwała z nim przez telefon, co było przyczyną podjęcia rozpaczliwego kroku.

bETENagn

Zobacz też: Policja publikuje wizerunek podejrzanego o włamanie

Nie wiadomo, dlaczego nie zgłosił się na widzenie. Tajemnicą pozostało też, ile trwała rozmowa i czy wzruszona poświęceniem chłopaka 18-latka dała się namówić do odnowienia relacji - informuje niemiecki portal Extratipp.

Młody romantyk ma teraz poważne kłopoty. Nastolatek odmówił złożenia wyjaśnień na policji, a wielka miłość wszystkiego nie tłumaczy. Chłopak może zostać oskarżony o nieautoryzowany kontakt z więźniem, co jest wykroczeniem. Włamanie do zakładu karnego to już przestępstwo, za które może odpowiedzieć przed sądem.

bETENagt

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bETENagO
KOMENTARZE
(22)
Bolo
2 lata temu
I nikt do niego nie strzelal,nie wszedzie sa mordercy w policji
Terminator au...
2 lata temu
Nie będę sprawdzał wiedzę o Niemczech bo nawet nie wiem gdzie to leży :)
AAKT
2 lata temu
Tylko pomyśleć. Jaki był powód zerwania? Prowadzony hormonami gość to zagrożenie dla siebie i wszystkich. Pomoc psychiatry to najlepsza pomoc.
bETENagP
Luśka1908
2 lata temu
No co zachował się jak prawdziwy Romeo, który ściągnął swe szaty i chciał się dostać do Julii komnaty,a że mu się nie udało no cóż pech
woocash
2 lata temu
miłość miłość w kryminale :D
Kfdf
2 lata temu
Piwo...i Sprawiedliwość....
Pisorek
2 lata temu
to nie serce go prowadziło tylko wiezienne dopalacze
a.
2 lata temu
Romantyzm Niemiecki 2.0.
Donpol
2 lata temu
Pół nagi czyli co miał lewe jajko za burtą??
xxx
2 lata temu
Nie mów komuś co ma robić !!!!!!!
Janusz
2 lata temu
Zawsze chciałem tak zrobić
Fart
2 lata temu
Ach ci mlodzi muzulmanscy niemcy
Izzak Judenic...
2 lata temu
A imię niemca abdel-kader a
bETENagH
rada
2 lata temu
To psychopata, uciekać od takiej chorej miłości.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić