REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
ds28.10.19 (11:21)

Szalona miłość doprowadziła niewinnego chłopaka do więzienia

Miłość przepełniała go tak wielka, że ryzyko nie przerażało. Półnagi chłopak wspiął się na ścianę więzienia dla kobiet. Przyłapali go na tym strażnicy, ale dopiero strażakom udało się ściągnąć go na ziemię. Według mediów chłopak dosłownie oszalał z miłości i dlatego zakradł się do więzienia w Dolnej Saksonii.
twitter.com

Strażnicy więzienni byli zszokowani nietypowym widokiem. Służba więzienna przyłapała półnagiego 18-letniego Niemca na wspinaczce po ścianie zakładu karnego dla kobiet w mieście Vechta. Chłopak przed wspinaczką zdjął większość ubrań, żeby nie zaczepiły się o drut kolczasty.

Pierwszy raz ktoś włamał się do więzienia, a nie z niego uciekał. Wiadomo, że 18-latek wspiął się na latarnię stojącą obok murów więzienia, ale policja dla bezpieczeństwa nie podaje szczegółów. Nastolatek zignorował wołania strażników, dlatego konieczne było wezwanie straży pożarnej z drabiną.

REKLAMA

Miłość pchnęła chłopaka do niecodziennego czynu. Desperacko próbował odzyskać ukochaną. Młody Niemiec próbował się dostać do okna swojej równolatki, osadzonej na pierwszym piętrze zakładu karnego. Dziewczyna jest codziennie wypuszczana z więzienia do szkoły, gdzie poznała 18-latka. Niespodziewanie zerwała z nim przez telefon, co było przyczyną podjęcia rozpaczliwego kroku.

Zobacz też: Policja publikuje wizerunek podejrzanego o włamanie

Nie wiadomo, dlaczego nie zgłosił się na widzenie. Tajemnicą pozostało też, ile trwała rozmowa i czy wzruszona poświęceniem chłopaka 18-latka dała się namówić do odnowienia relacji - informuje niemiecki portal Extratipp.

Młody romantyk ma teraz poważne kłopoty. Nastolatek odmówił złożenia wyjaśnień na policji, a wielka miłość wszystkiego nie tłumaczy. Chłopak może zostać oskarżony o nieautoryzowany kontakt z więźniem, co jest wykroczeniem. Włamanie do zakładu karnego to już przestępstwo, za które może odpowiedzieć przed sądem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij