Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Beata Kruk
|
aktualizacja

Szkoła uwodzenia dla uchodźców

58
Podziel się

W szwedzkim mieście Orebro rozpoczęły się zajęcia, podczas których nastoletni uchodźcy z Bliskiego Wschodu uczą się, jak kulturalnie podrywać kobiety.

Szkoła uwodzenia dla uchodźców
(Wikimedia Commons CC0)
bETRBmXp

W lekcjach flirtu biorą udział głównie Afgańczycy w wieku 15-17 lat. Prowadzący zajęcia Mohammad Arvan, aktor oraz wykładowca w szkole teatralnej, przyznał, że pomysł stworzenia nietypowego kursu podsunęli mu sami zainteresowani. Nastoletni uchodźcy często pytali go, jak nawiązywać znajomości ze Szwedkami. Nauczyciel w końcu uznał, że chłopcy potrzebują czegoś więcej niż jednorazowej porady - donosi RT.

Arvan wyjaśnia chłopcom wartości oraz zasady europejskiego społeczeństwa. Tłumaczy im m.in., że kobiety noszące krótkie spódniczki to na miejscowych ulicach powszechny widok. Zwraca także uwagę na odpowiedni język ciała oraz sposób prowadzenia rozmowy z przedstawicielkami płci pięknej.

Na początku byli beznadziejni. Uważali, że mogą po prostu podejść do kobiety na ulicy i poprosić o jej numer telefonu. To oczywiście nie działa w taki sposób. Teraz idzie im znacznie lepiej - powiedział prowadzący zajęcia w rozmowie ze szwedzkim radiem P4.

bETRBmXr

Nauczyciel jest zadowolony z efektów. Podkreśla, że jego zajęcia spotkały się z pozytywną reakcją ze strony wielu dziewcząt, dlatego Arvan planuje rozpoczęcie nowego kursu. Tym razem dla rodowitych Szwedów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bETRBmXS
KOMENTARZE
(58)
wonn
5 lata temu
A kijem po łbach i pędzic jak owce przez pół Europy na długo wyczekiwany brzeg za którym jest dom..
hex
5 lata temu
Dla muzułmanki można "stracić głowę"!
erg
5 lata temu
Komu aż tak bardzo zależy żeby zniszczyć Europę?
bETRBmXT
gimba
5 lata temu
uchodźcy powinni dostawać takie specjalne aplikacje na smartfony, brudasek kliknie w pobliżu szwedki i wtedy ona powinna bez ceregieli rozkładać nogi, trzeba tylko uważać, żeby pętla powtórzeń programu nie wznawiała się więcej niż 10x
trool66
5 lata temu
Do roboty skunksy !!!! A Szwedki niech sie puknał w te blond łby !!!!!
ktoś
5 lata temu
Mieszanie się ras to zbrodnia przeciwko dziedzictwu ludzkości.
polones
5 lata temu
Do roboty lenie a nie na panienki za szwedzkie zasiłki !
antyk
5 lata temu
A kozy już im nie wystarczają?
nick
5 lata temu
A ja chcę uczęszczać na kursy jak podrywać muzułmańskie laski ! Czy to dozwolone czy dostanę nożem w brzuch ?
Ja
5 lata temu
Majowie mieli rację z końcem świata, jaki znamy, że cywilizacja wzniesie się na szczyt piramidy, a po 2012 zacznie spadać.
maciek
5 lata temu
ano, w Szwecji wiedzą czego "uchoźcom potrzeba najbardziej. A głupi Niemcy pozapisywali ich na kursy zawodowe i dziwili się, że nikt nie dotrwał do końca!
ryszklim
5 lata temu
A nie wiecie co beda robic szwedzi jak sniade twarze poderwia im kobiety?.
fff
5 lata temu
troche pigmentu dodadza jak w castroramie
bETRBmXL
los
5 lata temu
XX wiek to wiek postepu, loty w Kosmos, na Ksiezyc, wiek XXI to wiek regresu, cofnelismy sie w rozwoju do spraw religijnych. 27 Stycznia 2017 USA przystapily wreszcie do III wojny wywolanej przez najezdzcow zwanych potocznie uchodzcami- fanatykami religijnymi o obcej nieformowalnej ,,kulturze''
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić