Beata Kruk| 
aktualizacja 

Szkoła uwodzenia dla uchodźców

84

W szwedzkim mieście Orebro rozpoczęły się zajęcia, podczas których nastoletni uchodźcy z Bliskiego Wschodu uczą się, jak kulturalnie podrywać kobiety.

Szkoła uwodzenia dla uchodźców
(Wikimedia Commons CC0)

W lekcjach flirtu biorą udział głównie Afgańczycy w wieku 15-17 lat. Prowadzący zajęcia Mohammad Arvan, aktor oraz wykładowca w szkole teatralnej, przyznał, że pomysł stworzenia nietypowego kursu podsunęli mu sami zainteresowani. Nastoletni uchodźcy często pytali go, jak nawiązywać znajomości ze Szwedkami. Nauczyciel w końcu uznał, że chłopcy potrzebują czegoś więcej niż jednorazowej porady - donosi RT.

Arvan wyjaśnia chłopcom wartości oraz zasady europejskiego społeczeństwa. Tłumaczy im m.in., że kobiety noszące krótkie spódniczki to na miejscowych ulicach powszechny widok. Zwraca także uwagę na odpowiedni język ciała oraz sposób prowadzenia rozmowy z przedstawicielkami płci pięknej.

Na początku byli beznadziejni. Uważali, że mogą po prostu podejść do kobiety na ulicy i poprosić o jej numer telefonu. To oczywiście nie działa w taki sposób. Teraz idzie im znacznie lepiej - powiedział prowadzący zajęcia w rozmowie ze szwedzkim radiem P4.

Nauczyciel jest zadowolony z efektów. Podkreśla, że jego zajęcia spotkały się z pozytywną reakcją ze strony wielu dziewcząt, dlatego Arvan planuje rozpoczęcie nowego kursu. Tym razem dla rodowitych Szwedów.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić