REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka22.08.19 (06:28)

Szwecja. Krokodyl Fidela Castro zaatakował w Sztokholmie

W stolicy Szwecji, Sztokholmie, krokodyl pogryzł 70-letniego mężczyznę. Należące kiedyś do Fidela Castro zwierzę zaatakowało w Skansen Aquarium.
iStock.com

Do zdarzenia doszło w stolicy Szwecji podczas zamkniętej imprezy. 70-letni mężczyzna wygłaszał przemówienie w Skansen Aquarium w Sztokholmie, podczas którego wychylił rękę poza szklane ogrodzenie. Wtedy został ugryziony przez krokodyla.

Goście użyli serwetek, by zatrzymać krwawienie w oczekiwaniu na przybycie karetki. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

REKLAMA

Krokodyl, który zaatakował, jest jednym z dwóch kubańskich krokodyli w Skansen Aquarium w Sztokholmie. W latach 70. Fidel Castro podarował je rosyjskiemu kosmonaucie Władimirowi Szatałowowi. Gdy zwierzęta stały się "zbyt duże i niebezpieczne", Szatałow podarował je moskiewskiemu zoo. Później krokodyle Hillary oraz Castro przyjęła Szwecja. Zostały przekazane do akwarium w Sztokholmie, które miało dla nich lepsze warunki - podaje BBC.

Zobacz także: Żarłoczny krokodyl. Niesamowite, co miał w żołądku

Dyrektor akwarium w Szwecji przekazał, że sprawdzi zagrodę krokodyli, by upewnić się, że więcej nie dojdzie do takiego wypadku. Jednocześnie podkreślił, że przez ponad 40 lat, czyli odkąd krokodyle znalazły się w Skansen Aquarium, nie doszło do żadnego ataku z ich udziałem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij