Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kajetan Szuwar
|
aktualizacja

Tak kradną złodziejki. Policja prosi o pomoc

106
Podziel się:

Dwie kobiety okradły ofiarę, maskując się torbą. Mundurowi proszą o kontakt wszystkich mogących pomóc w identyfikacji złodziejek.

Tak kradną złodziejki. Policja prosi o pomoc
(Policja)

Kradzież w gdańskiej lodziarni. Policja publikuje nagranie z monitoringu. Ujawnienie wizerunku dwóch kobiet ma pomóc w ich identyfikacji i ukaraniu. Jednocześnie nagranie ma być przestrogą dla potencjalnych ofiar kradzieży.

Przypominamy o tym, że nasze roztargnienie oraz nieuwaga stanowią poważną zachętę dla złodzieja. Bądźmy czujni i ostrożni. Każdą chwilę naszej nieuwagi złodzieje potrafią bezlitośnie wykorzystać. Nie dajmy im łatwej okazji do wzbogacenia się naszym kosztem - apelują pod nagraniem mundurowi.

Na nagraniu widać metodę działania współpracujących ze sobą kobiet. Widząc, że ofiara kończy telefoniczną rozmowę, błyskawicznie ustawiają się za nią. Osłaniając ręce torbą, jedna ze złodziejek sięga do torebki ofiary i kradnie telefon. Druga w tym samym czasie osłania ją. Żaden ze świadków nie zareagował. Całość trwała 15 sekund. Według szacunków policji urządzenie warte jest około 850 złotych.

*Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają złodziejki z nagrania. *Ta sytuacja pokazuje, jak przykre konsekwencje może mieć chwila urlopowej nieuwagi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(106)
scana
4 lata temu
kto to pisze???zgroza cytt z tekstu (Jednocześnie nagranie ma być przestrogą dla potencjalnych ofiar kradzieży.)
stefan
4 lata temu
swiadek nie zareagował??? a bo by sie po sadach włóczył, a potem jeszcze sąd by tego swiadka skazał , dlatego , nikt nie reagował , i bardzo dobrze
🌼 Małgorzata
4 lata temu
Ale wstyd. Przecież ,gdzieś mieszkają i funkcjonują i ktoś je w końcu pozna. Całe miasto będzie się śmiało i to podwójnie. I za złodziejstwo i za debiut aktorski. 🎭Normalnie ZLODZIEJKI - CELEBRYTKI.😆
No.
4 lata temu
Każdy kto ma otwartą torebkę, niezapiętą tylko prosi się o problemy. Życie ludzie. Patologia nie śpi.
Mario
4 lata temu
Ukraina?
mar
4 lata temu
mnie okradł cygan-rumun poszedłem na policję,olali mnie,nie chcieli przyjąć zgłoszenia,wręcz wmawiali,że dokumenty i portfel zgubiłem,zaginiecie dokumentów zgłosiłem w banku,było nieco śmieszno bo pani kazałam się wylegitymować,potem wypełniła stosowny druczek,zablokowała konto,dokumentów już nie odzyskałem,złodzieja potem przypadkowo spotkałem w innej dzielnicy,na policję nie było sensu iść,niestety byłem sam,ich dwu,gdybym miał broń zastrzeliłbym obu,
Bobo
4 lata temu
Gdyby chodziło o sprawę polityczną już policja,by je miała.
nauka w las
4 lata temu
Ja ostatni swojej kobiecie wyciągnąłem telefon z torebki podczas zakupów. Znudziło mi się powtarzanie, że prosi się o okradnięcie. Oddałem go jej dopiero w domu, po 2 godzinach lamentowania i płakania za stratą. Chwilowo widać poprawę.
Jarus
4 lata temu
To radne pisu
dorosły
4 lata temu
Młode gówniary już się uczą okradać ludzi. Poucinać łapska.
papa
4 lata temu
Ta pierwsza to chyba w sądzie pracuje bo tak sprytnie jej to poszło.
papa
4 lata temu
Ta pierwsza to chyba w sądzie pracuje.
jan brzechwa
4 lata temu
napewno działały na polecenie tuska ,jak ich nie idzie łupić to ich trzeba okradać
skutek natych...
4 lata temu
Obcinać ręce za kradzież - jak kiedyś w Skandynawii.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić