Bartosz Nowak| 

Tak poznasz, że jesteś zdradzany. Uważaj na słowa

92

Jeśli podejrzewasz partnerkę o zdradę, słuchaj uważnie, co mówi o swoich planach. Aż 66 proc. kobiet używa tej samej wymówki, żeby ukryć wymykanie się do kochanka.

Tak poznasz, że jesteś zdradzany. Uważaj na słowa
(Fotolia)

Alibi numer jeden jest wyjście z koleżankami na miasto. Jeśli nagle twoja dziewczyna/żona zrobiła się bardziej społeczna, może to oznaczać, że za twoimi plecami spotyka się z innym mężczyzną. Inne najpopularniejsze kłamstwa to "potrzebuję trochę czasu dla siebie" i "obowiązki zawodowe". Siłownią zasłania się 27 proc. kobiet, a rodziną 11 proc. - informuje "Daily Star".

Zidentyfikowano trzy oznaki, że kobieta myśli o zdradzie. Punktami zapalnymi są okrągłe i półokrągłe urodziny, czyli np. 25 lub 30. Lubimy wtedy zadawać sobie pytania o życie i zastanawiać się, w jakim kierunku ono zmierza. Prowadzi to często do kłótni, rozstań i właśnie zdrad.

Ponad 70 proc. kobiet zdradza z dwóch powodów. Pierwszym jest to, że cały dom jest na ich głowie. Mężczyźni nie pomagający w pracach domowych mogą zrazić do siebie kobiety, które zwrócą się w stronę innych panów. Drugim powodem są... teściowe. Jeśli matka kobiety zdradzała, to niestety jest duża szansa, że córka pójdzie w jej ślady.

Wyniki pochodzą bezpośrednio od zdradzających kobiet. Ankietę na ponad 18 tys. osób przeprowadziła strona łącząca w pary osoby będące w związkach, ale szukające przygód "na boku".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić