Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Tennessee. Skazany na śmierć. Miał ostatnie żądanie

58
Podziel się:

Mężczyzna został skazany na śmierć za dokonanie licznych morderstw. Przed czekającą go egzekucją zamówił do celi ostatni posiłek. Liczne prośby o ułaskawienie nie zostały przyjęte.

Tennessee. Skazany na śmierć. Miał ostatnie żądanie
(Forum)

Nicholas Todd Sutton czeka na karę śmierci. Za wcześniejsze zbrodnie został skazany na wielokrotne dożywocie, po tym jak w wieku 18 lat utopił swoją babcię. Następnie jego ofiarami byli dwaj mężczyźni. Ostatniego morderstwa dokonał na innym więźniu, który dokonał gwałtu na dziecku.

W celi śmierci zamówił swój ostatni posiłek. Wiadomo dokładnie, że w dzień egzekucji Sutton zamówił kotlety, puree ziemniaczane z sosem i ciasto brzoskwiniowe z lodami waniliowymi. Posiłek zostanie dostarczony do celi. Śmierć ma nastąpić przez porażenie prądem na krześle elektrycznym w czwartek wieczorem.

Liczne prośby o ułaskawienie

Rodzina jednej z ofiar prosiła o oszczędzenie życia Sutton'a. Według siostrzenicy ofiary egzekucja nie przywróci jej do życia ani nie uczyni Tennessee bezpieczniejszym.

Patrzymy na życie Nicka i uważamy, że nadal ma ono znaczenie i wartość. Wiemy, że zmienił się jako człowiek i że nadal będzie ponosił konsekwencje - mówiła krewna jednej z ofiar.

O ułaskawienie prosiły także inne osoby. W prośbie przekazanej do gubernatora Billa Lee podpisali się także pracownicy więzienia. Jeden z nich twierdzi, że Sutton uratował mu życia, podczas gdy miał zostać wzięty jako zakładnik przez innego więźnia. Gubernator nie zdecydował się jednak na powstrzymanie egzekucji.

Zobacz także: #KresyŚwiata: Kara śmierci tuż za polską granicą. Ostatnio rozstrzelano dwie osoby

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(58)
Polak
2 lata temu
wyrwać chwasta
lalus
2 lata temu
chciał aby sedzia siedział mu na kolanach w dniu exekucji
Kodi
2 lata temu
Ludzi, którzy powołując się na Biblię czy naukę Jezusa i nawołując do zniesienia kary śmierci za zabójstwo uważamy za ignorantów lub wręcz fałszywych nauczycieli. Ponoszą oni współodpowiedzialność za śmierć, krzywdę, kalectwo i wiele innych szkód wyrządzonych niewinnym ludziom w wyniku wzrostu przestępczości, związanego z rezygnacją z najwyższego wymiaru kary! --- To fragment z artykułu: Kwestie Moralne KNP.
Kicia
2 lata temu
Szukasz romansu?? Wejdź na www.kontaktdokobiet.xlx.pl
Pawell
2 lata temu
Powinien dostać "akt łaski" za ubicie pedofila.
mariusz1954
2 lata temu
Pan Bóg daje życie i odbiera. Człowiek nie powinien nikomu odbierać życia, żeby nie wiem co. W USA w nie wszystkich stanach stosuje się karę śmierci. W UE nie ma też kary śmierci. Pozdrawiam.
Kris
2 lata temu
Za ostatni czyn powinien być ułaskawiony .
Kodi
2 lata temu
W 15 stanach USA wykonywana jest kara śmierci. W 13 jest w prawie ale istnieje moratorium. W pozostałych 22 jest zniesiona. USA - największa chrześcijańska republika w dziejach ludzkości. Utwór zespołu Lombard - Mister of America.
Tralala
2 lata temu
Za wyrwanie chwasta niszczącego dzieci mogli mu to zamienić na dożywocie. Zyskaliby na wizerunku a nie stracili.
ALF
2 lata temu
A co mnie to obchodzi. Widocznie maja taką konstytucję.
Daro
2 lata temu
Miał żądanie czy zyczenie
Wik
2 lata temu
karę śmierci powinni dostawać wszyscy maltretujący malutkie dziecięta,ostatni przypadek u nas takich powinno się zabijać bijąc do śmiertelnego zejścia,nie jest zwolennikiem kary śmierci ale dla takich bandziorów tak.
pietro
2 lata temu
"Mężczyzna został skazany na śmierć za dokonanie licznych morderstw" czy 4 morderstwa to są "liczne" ???
Oczy
2 lata temu
"Miał ostatnie żądanie" - ostatnie CO? Chyba ZYCZENIE, ty bezdennie beznadziejny, ignorancki "serwisiu"! Gdzie nie spojrzec, tam gramatyczne niechlustwo! Na sasiednim artykule tez Musk ostrzega "o czyms", a nie "przed czyms"!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić