Bartosz Nowak| 

To najpopularniejsze miejsce publiczne na seks

80

Seks w miejscach publicznych to dosyć popularny fetysz - robiło to aż 72 proc. Brytyjczyków. Ale jakie miejsce jest najczęściej wykorzystywane do tego typu zabaw? Okazuje się, że ludzie najchętniej robią to w parku.

To najpopularniejsze miejsce publiczne na seks
(iStock/Richscalzo)

Aż 17 proc. osób przyznało się, że uprawiało seks w parku. Na drugim miejscu znalazła się plaża z 13 proc. głosów. 9 proc. ankietowanych osób robiło to w publicznych toaletach i w samochodzie na parkingu lub w garażu podziemnym. Niektórzy ryzykowali nawet zwolnienie - lub awans - uprawiając seks w pracy (7 proc.). W Polsce najpopularniejsze było natomiast kino.

Mężczyźni znacznie bardziej niż kobiety lubią seks w miejscach publicznych. Aż 57 proc. z nich przyznało, że podoba im się ten pomysł, w stosunku do 44 proc. kobiet. Wg naukowców wynika to ze stereotypów, które zachęcają mężczyzn do uczestniczenia w bardziej ryzykownych seksualnych zachowaniach. W ten sposób mogą potwierdzić swoją męskość. Kobiety z kolei chronią swoją reputację, dlatego mniej chętnie zachowują się w nieodpowiedni sposób.

W badaniu wzięło udział tysiąc Amerykanów i tyle samo Europejczyków. Ankietę przeprowadził serwis Superdrug Online Doctor.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić