o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

To za to zemścili się zamachowcy z Londynu

44
Podziel się

Osoby powiązane z Państwem Islamskim twierdzą, że zamachy terrorystyczne w Londynie to zemsta za brytyjskie bomby z napisem "pozdrowienia z Manchesteru".

To za to zemścili się zamachowcy z Londynu
(twitter.com, Matt Palfreeman)
bDKmiXrF

O prawdopodobnych powodach zemsty poinformowała Rita Katz. Jest ona szefem organizacji "Site", śledzącej aktywność dżihadystów w sieci. Strony i konta powiązane z islamskimi organizacjami terrorystycznymi udostępniały kompilację zdjęć z zamachu oraz opisanej przez Brytyjczyków bomby - donosi Independent.

Liczba kanałów i grup dyskusyjnych powiązanych z Państwem Islamskim jest po prostu przytłaczająca - powiedziała Rita Katz.

bDKmiXrH

Wieść o napisach na brytyjskich bombach obiegła świat. Żołnierze sił lotniczych Royal Air Force zamieścili na ładunkach wybuchowych napis "pozdrowienia z Manchesteru". Była to reakcja na zamach po koncercie Ariany Grande. Bomby spadły na tereny zajmowane przez Państwo Islamskie.

W wyniku ataków w Londynie zginęło 7 osób, a 49 zostało rannych. Zamachowcy najpierw wjechali samochodem w pieszych na London Bridge, a następnie zaatakowali nożami ludzi w pobliżu Borough Market. Państwo Islamskie przyznało się do ataków.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDKmiXrN
bDKmiXsi
KOMENTARZE
(44)
ja
4 lata temu
zaszywać ścierwo w świńskie skóry, niech nie myślą, że pójdą "do nieba"
jo
4 lata temu
Wincy Imigrantuf
.
4 lata temu
TAK TRZYMAĆ ! Pozdrawiam :)
bDKmiXsj
83
4 lata temu
Tępić i się nie poddawać.To nie jest gatunek człowieka.
chrzescijanin
4 lata temu
tzn oni moga mordowac a my musimy siedziec cicho i dac sie zarzynac to oni twierdza ze my jestesmy niewierni i to oni sa u nas a nie odwrotnie to dzieki takim jak tusk i merkel sie panosza
Najnowsze komentarze (44)
Jerzy ...
4 lata temu
Bomby zrzucane przez angoli na ISIS wybuchają w Anglii , co za przypadek .... warto ?
Ptynio
4 lata temu
Zło tylko potęguje zło.
usa
4 lata temu
Tych terrorystów musi ktoś utrzymywać ale kto
Dudus
4 lata temu
Nieprawda,to przez publikacje w GW i WP nadeszła zemsta.
jlh
4 lata temu
Uwazam ze to nierozwazne podawac ktory kraj zabil ludzi z tej bandy.. Podawac tylko ze przy nalocie zginelo tyle i tyle bandytow Wszystkie kraje powinny sie zjednoczyc i puszczac im bombki na zmiane na glowe.
ghj
4 lata temu
Panie A. Kaminski! NIE ma panstwa Islamskiego - to jest organizacja terorystyczna niech pan to zapamieta na przszlosc.
b
4 lata temu
dobrze, że nie pisali kolorowymi kredkami
widziałem Orl...
4 lata temu
pozdrowienia z płocka
bDKmiXsb
wert
4 lata temu
napalm napalm napalm !!!!!
może nie praw...
4 lata temu
i do czego to prowadzi -- zemsta za zemstę itp itd --- i już nawet nikt nie wie za którą zemstę ta zemsta --- i nic nie ważne byleby ginęli ludzie po obu stronach , i nie wiadomo o co ta wojna ---- rozmawiać a nie mścić się , wszystkich i tak się nie wybije i po co to mają umierać niewinni ludzie i to po obu stronach -- bo co bo przemysł zbrojeniowy musi zarobić ? S T O P ---- to niehumanitarne , niemoralne i nieetyczne , -- to zachowania barbarzyńskie i to w XXI wieku -- politycy to trzeba siadać i dyskutować i to skutecznie i wyjaśnić o co się ta wojna rozprzestrzenia na cały świat -- dla garstki biznesu zbrojeniowego ? nich zajmą się inwestycjami w ubogie kraje i też będzie biznes się kręcił , niekoniecznie na broni zarabiać ale ,żeby był pokój to też musi być równowaga militarna , więc tak bardzo nie stracą na zbrojeniówce, widać idą po najmniejszej linii oporu --- napchać kieszenie i nie ważne jak !im więcej się zabija tym więcej ludzi się rodzi ,to dobrobyt ogranicza narodziny
realista
4 lata temu
bobbardować świńską krwią i szerzyć informację o tym w szeregach islamskich, każda kula moczona w świńskiej krwi, zaraz im się odechce. liberalna europa musi umrzeć, trzeba wstać z kolan, trwa wojna między cywilizacjami. albo my albo oni.
Jęzorem po ta...
4 lata temu
Jak się słucha wypowiedzi w tv, to, moim zdaniem, dyplomatołków w żadnym kraju nie brakuje, ale w Polsce chyba najwięcej. Plotą bez zastanowienia, co ślina na język przyniesie.
Godzina 0
4 lata temu
A co mieli robić pochody
MILO
4 lata temu
W Ameryce Twitter zbanował prawicowego pedała, bo napisał jednej aktorce, że jest głupia i do tego kiepska. Natomiast ISIS używa Twittera bez ograniczeń i wszystko gra.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić