o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|
aktualizacja

Toruń. Patostreamer czeka na wyrok. Chwalił zabójstwo Pawła Adamowicza

41
Podziel się

W Toruniu zakończył się proces Daniela "Magicala" Z., znanego z kontrowersyjnej działalności na platformie YouTube. Patosteamer odpowiadał za wygłoszenie uznania dla zabójcy prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz zniesławienie Jerzego Owsiaka i ojca Tadeusza Rydzyka.

Toruń. Patostreamer czeka na wyrok. Chwalił zabójstwo Pawła Adamowicza
(Youtube.com)
bDfywXMB

W procesie toczącym się w Toruniu wygłoszono mowy końcowe. Wyrok jeszcze nie został ogłoszony, nastąpi to dopiero 29 stycznia. Prokuratura żąda dla Daniela Z. 4 miesięcy bezwzględnego więzienia i podania informacji do publicznej wiadomości. Dla jego matki śledczy chcą 1,5 roku ograniczenia wolności w postaci prac społecznych, powstrzymanie się od nadużywania alkoholu, zapłaty 500 złotych i przeproszenia Jerzego Owsiaka.

Oskarżony Daniel Z. działał w internecie pod pseudonimem "Magical" i prowadził patostreamy. Policja już dawno wzięła pod lupę jego aktywność. Śledztwa zakończyły się kilkoma zarzutami.

Patostreamer z Torunia publicznie pochwalił zabójstwo Pawła Adamowicza. Na oczach tysięcy internautów wypowiedział słowa:

bDfywXMD

Ten nożownik... ja jestem za tymi typami.

W tej samej transmisji występowała także jego matka Małgorzata S. Wspólnie obrazili jeszcze Jerzego Owsiaka i ojca Tadeusza Rydzyka. Kilka osób, które to oglądały, zawiadomiło policję.

Zobacz także: Rocznica śmierci Pawła Adamowicza. "Ten moment nas wzmocnił"

Na pierwszych rozprawach oboje się nie przyznawali i byli bardzo agresywni. Jak informuje serwis pomorska.pl, wielokrotnie pokazywali nieprzyzwoite gesty reporterom i wykrzykiwali przekleństwa oraz sarkastyczne uwagi.

bDfywXMJ

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDfywXNe
KOMENTARZE
(41)
Czemu
9 miesięcy temu
Przecież transmisje patostrimowe, miały być blokowane. To nie są?
Twój nick
9 miesięcy temu
Gdyby nie ujadał na rydza to pewnie nic by mu nie zrobili
Men
9 miesięcy temu
Do puchy z nimi
bDfywXNf
Nic
9 miesięcy temu
Wolnos Słowa Bez winy niech rzuci kamien
joda
9 miesięcy temu
To umysłowa ameba, oglądana i popierana przez takich samych jak on geniuszy intelektu. Zabronić dożywotnio korzystania z sieci bo jak widać tego nie potrafi.
Najnowsze komentarze (41)
Darek
9 miesięcy temu
To już wolność słowa nie działa w tym kraju?
Hejka
9 miesięcy temu
Jak nie będzie jedności Polaków powtarzam Polaków to niedługo sami się nawzajem pozabijamy
Makos
9 miesięcy temu
Ale żeby jednocześnie obrazić ojca dyrektora i dyrygenta, to trzeba mieć niezłą elokwencję jednak...
Lucyfer
9 miesięcy temu
chyba mamy wolnosc słowa wiec ....chyba moze se gadac co chce .kazdy ma własne zdanie w koncu...
luvac
9 miesięcy temu
Ot, polskie sądownictwo!Patostrimera bardzo szybko skazali za obrazę Owsiaka i Rydzyka,a rodzinę K.która od siedmiu lat nęka swoją sąsiadkę,jakoś skazać nie mogą!Ta szalona rodzinka wodzi za nos cały wymiar sprawiedliwości i śmieje się wszystkim prosto w nos!
Krewetka
9 miesięcy temu
Nie rozumiem jak można stawiać na jednej płaszczyźnie pochwałę morderstwa i krytykę tzw. ojca Tadeusza Rydzyka, który jak wiać został ojcem a nawet nie wystąpił ze stanu duchownego.
Justyna
9 miesięcy temu
A gdzie wolność wypowiedzi? Wolno tylko mówić to co wypada? Gdzie wolności obywatelskie....ludzie już przesadzacie...(oczywiście nie pochwalam takiego zachowania ale z drugiej strony gdzie wolność wypowiadania własnego zdania?)
romavuk
9 miesięcy temu
Lepiej zajmijcie się sprawą pewnej Moniki H. z Krakowa i Sławomira N. z Bielska-Białej. Poczynania tych "ludzi", można śledzić na YouTube, kanały: "wieści z uniwersum" oraz "major suchodolski". Magical przy tych patolach to pikuś!
bDfywXMX
Nareszcie
9 miesięcy temu
I bardzo dobrze że ktoś się wzioł za tego patusa. Oby dostał najwyższy wyrok jaki jest możliwy
gość
9 miesięcy temu
Znalazł sposób na zarobek, trafił do niszy ale oczywiście zawistni muszą się do niego przyczepić. Chciał podziałać coś w internecie ale złośliwcy musieli zrobić swoje. Jego transmisje nie były dla mięczaków, komu nie odpowiadają to niech idą simpsonów oglądać.
Szaman
9 miesięcy temu
Dlaczego ten gość ma zasloniete oczy.niechce być rozpoznano? Boi się czegoś???
Tyggf
9 miesięcy temu
Po co wogule piszą o takich patolach.
Ggghh
9 miesięcy temu
Szkoda ze ci na gorze za slowa sa nie tykalni
komentować?
9 miesięcy temu
Tematy zastępcze żeby odwrócić uwagę ludzi od złodziejstwa u władzy. 30 lat temu komuna się skończyła, majątek publiczny rozgrabiono a bieda jak była tak jest
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić