Radosław Opas
Radosław Opas| 
aktualizacja 

Lubelskie. Dopadli kierowcę BMW. Oniemieli, gdy zajrzeli do środka

243

Próbowali uciekać BMW, ale policjanci z Łęcznej (woj. lubelskie) byli szybsi. Funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn, którzy mieli nadzieję zniknąć z pola widzenia po dokonanym przestępstwie. Jednak rajd BMW szybko się skończył za sprawą policjantów z woj. lubelskiego.

Lubelskie. Dopadli kierowcę BMW. Oniemieli, gdy zajrzeli do środka
(KWP Łęczna)

Zatrzymani w BMW dokonali kradzieży. Ofiarą czterech działających razem złodziei padły w poniedziałek po południu sklepy znajdujące się w Nadrybiu i Ludwinie koło Łęcznej (woj. lubelskie). Mężczyźni poruszali się autem marki BMW, o czym zostali poinformowali policjanci.

Funkcjonariusze ruszyli w pościg. Patrolujący okoliczne tereny policjanci znaleźli poszukiwane auto w Dratowie. Gdy kierowca ich zauważył, natychmiast zaczął uciekać. Nie trwało to jednak długo, ponieważ po chwili został zatrzymany.

Sprawcy kradzieży w woj. lubelskim byli pijani. Po wykonaniu badania alkomatem okazało się, że w organizmie prowadzącego pojazdem 26-latka znajdowały się 3 promile alkoholu. Nie miał on także prawa jazdy i zachowywał się agresywnie w stosunku do kontrolujących go policjantów, naruszając nietykalność jednego z nich. Pijani byli też pasażerowie.

Zobacz też:Spieszył się na święta, stracił prawo jazdy

Mieszkańcy woj. lubelskiego usłyszą zarzut kradzieży. Skradzione łupy odnaleziono w bagażniku BMW. W zabranym ze sklepu koszyku znajdowały się produkty chemiczne i spożywcze np. wódka i kiełbasa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić