REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski01.07.18 (00:45)

Trzech Turków zgwałciło zbiorowo 19-latkę. Brytyjski sąd ogłosił wyrok

Trzej napastnicy zostali skazani przez angielski sąd w Canterbury na kary więzienia. Wszyscy są Turkami. Zgwałcili 19-latkę w kwietniu. Dramat dziewczyny odbił się szerokim echem na Wyspach.
Kent Police

Dwóch napastników zostało skazanych na 9 lat za kratami. Trzeci usłyszał wyrok o 9 miesięcy wyższy. Skazani są w podobnym wieku: Sali Amet ma 23 lata, Omer Engin skończył 24 lata, a Salih Altun ma 25 lat - informuje serwis Kent Online. Przyznali się do winy.

Ci trzej mężczyźni żerowali na bezbronnej kobiecie, a następnie wykorzystywali ją w najgorszy sposób - powiedział detektyw Matt Banks.

REKLAMA

Gwałciciele wyłowili 19-latkę w kubańskim barze 13 kwietnia. Była już pod wpływem alkoholu, kiedy dwóch Turków wyprowadziło ją nad ranem z lokalu na High Street i wsadziło do samochodu. Zawieźli młodą kobietę na parking Holman's Meadow na obrzeżach śródmieścia Canterbury i tam zbiorowo zgwałcili. Potem sprowadzili trzeciego Turka, który także dokonał gwałtu na 19-latce. Po kilkudziesięciominutowej gehennie dziewczyna została odwieziona do centrum. Tam napastnicy zostawili swoją ofiarę.

Gwałt został zgłoszony na policję, ruszyło drobiazgowe śledztwo. Młoda kobieta niewiele pamiętała. Robota kryminalnych i analiza nagrań z kamer monitoringu miejskiego odniosła skutek. Funkcjonariusze zidentyfikowali i zatrzymali gwałcicieli. Na jednym z ujęć widać, jak po gwałcie napastnicy byli w doskonałych humorach.

Kent Police

Dzięki współpracy klubu nocnego i innych miejscowych firm udało nam się pozyskać wiarygodny materiał filmowy. Nagrania te odegrały kluczową rolę w dochodzeniu i przyczyniły się do skazania oskarżonych - podkreślił detektyw Banks.

Policjanci z uznaniem wypowiadają się również o postawie ofiary. Zaznaczają, że mimo iż wycierpiała męki, dzielnie pomagała w śledztwie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij