REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 12 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Seweryn Dracki10.06.19 (08:45)

TV Trwam niegodna zaufania według Polaków [BADANIE]

Mimo rosnącej potęgi mediów internetowych, to telewizja wciąż jest władcą wielu umysłów. Dlatego postanowiliśmy zbadać za pomocą panelu Ariadna to, które telewizje są dla Polaków najbardziej godne zaufania.
BARTOSZ KRUPA / East News

Generalnie rzecz biorąc można uznać, że... zwycięzców nie ma. Dlaczego? Wszystko przez to, że większość badanych uznaje, że nie ma w Polsce telewizji przekazującej godne zaufania informacje. Taką odpowiedź wskazało aż 40 proc. respondentów. To jasny sygnał, że najważniejszy arbiter - widz - pokazuje mediom żółtą kartkę.

Wśród biorących udział w rywalizacji na najlepsze oceny zapracowała sobie stacja TVN. 25 proc. badanych przez nas Polaków ocenia serwowane przez nią informacje pozytywnie. Nieco gorzej wypadł Polsat - 21 proc. wskazań.

REKLAMA

TVP, która jest obiektem wielu dyskuskji i kontrowersji, zanotowała wynik niemalże dwa razy gorszy niż najbardziej godny zaufania TVN. 13 proc. Polaków ufa informacjom przekazywanym przez publicznego nadawcę.

o2.pl

Najgorzej w naszym badaniu wypadła zaś związana z o. Tadeuszem Rydzykiem - TV Trwam. Ufa jej zaledwie... 1 proc. badanych. A to już zdecydowanie czerwona kartka. W piłce nożnej trzeba by już było zejść z boiska...

Nota metodologiczna
Badanie na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1034 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 31 maja – 3 czerwca 2019 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij