Seweryn Dracki
|
aktualizacja

TV Trwam niegodna zaufania według Polaków [BADANIE]

47 reakcji
0
0
47
Podziel się

Mimo rosnącej potęgi mediów internetowych, to telewizja wciąż jest władcą wielu umysłów. Dlatego postanowiliśmy zbadać za pomocą panelu Ariadna to, które telewizje są dla Polaków najbardziej godne zaufania.

TV Trwam niegodna zaufania według Polaków [BADANIE]
(East News, BARTOSZ KRUPA)

Generalnie rzecz biorąc można uznać, że... zwycięzców nie ma. Dlaczego? Wszystko przez to, że większość badanych uznaje, że nie ma w Polsce telewizji przekazującej godne zaufania informacje. Taką odpowiedź wskazało aż 40 proc. respondentów. To jasny sygnał, że najważniejszy arbiter - widz - pokazuje mediom żółtą kartkę.

Wśród biorących udział w rywalizacji na najlepsze oceny zapracowała sobie stacja TVN. 25 proc. badanych przez nas Polaków ocenia serwowane przez nią informacje pozytywnie. Nieco gorzej wypadł Polsat - 21 proc. wskazań.

TVP, która jest obiektem wielu dyskuskji i kontrowersji, zanotowała wynik niemalże dwa razy gorszy niż najbardziej godny zaufania TVN. 13 proc. Polaków ufa informacjom przekazywanym przez publicznego nadawcę.

Najgorzej w naszym badaniu wypadła zaś związana z o. Tadeuszem Rydzykiem - TV Trwam. Ufa jej zaledwie... 1 proc. badanych. A to już zdecydowanie czerwona kartka. W piłce nożnej trzeba by już było zejść z boiska...

Nota metodologiczna
Badanie na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1034 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 31 maja – 3 czerwca 2019 roku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

47
0
0
KOMENTARZE
(47)
słuchacz
8 miesięcy temu
Media obecnie są po to aby kształtować opinie publiczna a rzetelna informacja jest czynnikiem drugorzędnym. Kilka krotnie byłem światkiem wydarzeń a gdy ogladałem je w wiadomościach to słyszałem całkiem inną wersję.
babajaga
8 miesięcy temu
Kto, kiedy i gdzie wyświęcił tego osobnika? Bo historia o tym milczy.
też coś!
8 miesięcy temu
Ludzie, jakiego ojca?!!! Widział ktoś jego święcenia ?!!!
Ewa
8 miesięcy temu
1% to i tak nadspodziewanie dobry wynik
tary mors
8 miesięcy temu
Procenty prawdomówności poszczególnych telewizji zgadzają się z moimi odczuciami.Jedyna telewizja która relacjonuje na żywo to TVN,reszta polsat, super stacja,TVP to pisowska tuba na smyczy kaczyńskiego,natomiast telewizja trwam to twór który nie może być zaliczany do obiektywnej telewizji ,to coś co nie miści się w żadnych ramach.
Najnowsze komentarze (47)
Ala
7 miesięcy temu
To ile dzieci ma ten ojciec ? Co to za zboczenie .
Anty wszystko...
7 miesięcy temu
Mnie tam nie ciekawią żadne wiadomości z tv. A rydzyk szczególnie zero zainteresowania. Ale babki pomału się kończą a następne pokolenia nie są aż tak głupie, no jakiś tam procent zawsze się znajdzie w tych co maja sprane głowy przy na babkach co są.
Jan
8 miesięcy temu
A kto zbiera takie informacje podajecie to co wam się podoba TVN ten brukowiec ma duża oglądalność jak to jest nie polskie tylko w łapach obcych jest
87
8 miesięcy temu
Ankieta na paradzie równości zmontowana.
Iwona
8 miesięcy temu
Jest pewne, że nie ma wśród respondentów tej ankiety osób które rzeczywiście oglądają wiadomości TV Trwam
orlik
8 miesięcy temu
Czyj to ojciec?
kazik
8 miesięcy temu
Do autora : dla normalnych ludzi jest to rydzyk dla katolików jest to ojciec rydzyk. Więc proszę nie propagować swoich przekonań religijnych
Ast
8 miesięcy temu
Ariadna i rzetelne badania. Oni tam chyba siedzą i rzucają kostką. TVN najrzetelniejsze - świetny dowcip. Rzetelność wszystkich stacji tv jest na poziomie promila.
Muzykbb
8 miesięcy temu
Mała- kilku milionowa dotacja od skarbu państwa z pewnością by pomogła...
mark
8 miesięcy temu
Sondaż zależy od tego kogo się pyta i w jaki sposób zadaje się pytanie. To te z jakaś forma manipulacji informacją.Tak naprawdę wszystko można poddać pod sondaż,nawet zasady moralne.
m.
8 miesięcy temu
TVtrwam to miejsce na "potańcówki" dla ludzi z (nie)rządu!!!
xxzz
8 miesięcy temu
Badanie opinii super , ale sfałszowane. Test obiektywny odbył się niedawno , podczas wyborów. TVN i Polsat propagujące totalnych i wiosnę 38 procent przekonanych, TVP i TRWAM 45 procent przekonanych . Tą ariadnę powinno się pozbawić mozliwości prowadzenia "takiej obiektywnej" informacji .
Aniol
8 miesięcy temu
kzczynski wygladasz jak sierota z twojm przyjacielem z diablem rydzykiem
§.
8 miesięcy temu
Ojciec?Chrzestny sekty,za grube miliony podatnika prowadzacy do podzialu Polakow przez falszywa propagande wsrod pseudokatolikow.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić