o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Seweryn Dracki
|
aktualizacja

TV Trwam niegodna zaufania według Polaków [BADANIE]

47
Podziel się

Mimo rosnącej potęgi mediów internetowych, to telewizja wciąż jest władcą wielu umysłów. Dlatego postanowiliśmy zbadać za pomocą panelu Ariadna to, które telewizje są dla Polaków najbardziej godne zaufania.

TV Trwam niegodna zaufania według Polaków [BADANIE]
(East News, BARTOSZ KRUPA)
bDZNrlVN

Generalnie rzecz biorąc można uznać, że... zwycięzców nie ma. Dlaczego? Wszystko przez to, że większość badanych uznaje, że nie ma w Polsce telewizji przekazującej godne zaufania informacje. Taką odpowiedź wskazało aż 40 proc. respondentów. To jasny sygnał, że najważniejszy arbiter - widz - pokazuje mediom żółtą kartkę.

Wśród biorących udział w rywalizacji na najlepsze oceny zapracowała sobie stacja TVN. 25 proc. badanych przez nas Polaków ocenia serwowane przez nią informacje pozytywnie. Nieco gorzej wypadł Polsat - 21 proc. wskazań.

TVP, która jest obiektem wielu dyskuskji i kontrowersji, zanotowała wynik niemalże dwa razy gorszy niż najbardziej godny zaufania TVN. 13 proc. Polaków ufa informacjom przekazywanym przez publicznego nadawcę.

bDZNrlVP

Najgorzej w naszym badaniu wypadła zaś związana z o. Tadeuszem Rydzykiem - TV Trwam. Ufa jej zaledwie... 1 proc. badanych. A to już zdecydowanie czerwona kartka. W piłce nożnej trzeba by już było zejść z boiska...

Nota metodologiczna
Badanie na panelu Ariadna. Próba ogólnopolska licząca N=1034 osób w wieku od 18 lat wzwyż. Struktura próby dobrana wg reprezentacji w populacji dla płci, wieku i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: CAWI. Termin realizacji: 31 maja – 3 czerwca 2019 roku.

Przeczytaj też:

bDZNrlVV

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDZNrlWq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(47)
Ala
2 lata temu
To ile dzieci ma ten ojciec ? Co to za zboczenie .
Anty wszystko...
2 lata temu
Mnie tam nie ciekawią żadne wiadomości z tv. A rydzyk szczególnie zero zainteresowania. Ale babki pomału się kończą a następne pokolenia nie są aż tak głupie, no jakiś tam procent zawsze się znajdzie w tych co maja sprane głowy przy na babkach co są.
Jan
2 lata temu
A kto zbiera takie informacje podajecie to co wam się podoba TVN ten brukowiec ma duża oglądalność jak to jest nie polskie tylko w łapach obcych jest
bDZNrlWr
87
2 lata temu
Ankieta na paradzie równości zmontowana.
Iwona
2 lata temu
Jest pewne, że nie ma wśród respondentów tej ankiety osób które rzeczywiście oglądają wiadomości TV Trwam
orlik
2 lata temu
Czyj to ojciec?
kazik
2 lata temu
Do autora : dla normalnych ludzi jest to rydzyk dla katolików jest to ojciec rydzyk. Więc proszę nie propagować swoich przekonań religijnych
Ast
2 lata temu
Ariadna i rzetelne badania. Oni tam chyba siedzą i rzucają kostką. TVN najrzetelniejsze - świetny dowcip. Rzetelność wszystkich stacji tv jest na poziomie promila.
Muzykbb
2 lata temu
Mała- kilku milionowa dotacja od skarbu państwa z pewnością by pomogła...
mark
2 lata temu
Sondaż zależy od tego kogo się pyta i w jaki sposób zadaje się pytanie. To te z jakaś forma manipulacji informacją.Tak naprawdę wszystko można poddać pod sondaż,nawet zasady moralne.
m.
2 lata temu
TVtrwam to miejsce na "potańcówki" dla ludzi z (nie)rządu!!!
xxzz
2 lata temu
Badanie opinii super , ale sfałszowane. Test obiektywny odbył się niedawno , podczas wyborów. TVN i Polsat propagujące totalnych i wiosnę 38 procent przekonanych, TVP i TRWAM 45 procent przekonanych . Tą ariadnę powinno się pozbawić mozliwości prowadzenia "takiej obiektywnej" informacji .
Aniol
2 lata temu
kzczynski wygladasz jak sierota z twojm przyjacielem z diablem rydzykiem
bDZNrlWj
§.
2 lata temu
Ojciec?Chrzestny sekty,za grube miliony podatnika prowadzacy do podzialu Polakow przez falszywa propagande wsrod pseudokatolikow.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić