Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

TVP pokaże dziś film o pedofilii. Ale nie Sekielskiego

127
Podziel się

W sobotę wieczorem TVP Info wyemituje dokument "Pedofile". To film Sylwestra Latkowskiego z 2005 roku. Do tej pory pokazano go tylko raz, ponad 10 lat temu. Nie chcesz czekać do wieczora? Podpowiadamy, jak obejrzeć film Latkowskiego już teraz.

26.04.2018 Warszawa Konferencja prezesa TVP jacka Kurskiego nt zakupu nowych praw sportowych  Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER
26.04.2018 Warszawa Konferencja prezesa TVP jacka Kurskiego nt zakupu nowych praw sportowych Fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER (East News, ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER)
bEUkXVeJ

TVP Info pokaże film "Pedofile" w sobotę o godz. 21:50. Sylwester Latkowski zrealizował film na zlecenie Telewizji Polskiej w 2005 r. Opowiada on m.in. o sprawie szajki pedofilów z Dworca Centralnego, która wykorzystywała chłopców. W rozbitej w 2002 r. grupie mieli działać m.in. polityk będący wówczas ministrem, znany ksiądz i wybitny reżyser.

"Pedofile" zostali pokazani tylko raz. Latkowski zarzucał władzom nadawcy publicznego, że na wiele lat zablokowały dokument. TVP miała prawa do tego filmu, ale nie decydowała się na kolejne emisje. Reżyser wspomina na Twitterze, jak usłyszał, że jego film "już nigdy nie ujrzy światła dziennego".

Apel do Jacka Kurskiego. Przed kilkoma dniami Sylwester Latkowski publicznie zwrócił się do Jacka Kurskiego, prezesa TVP, z pytaniem, czy zgodzi się na upublicznienie filmu "Pedofile", który w 2005 r. "zakopano w archiwum TVP". Dodał, że "problem pedofilii w Polsce jest i najbardziej kryją to media".

bEUkXVeL

Zgoda na emisję. Jacek Kurski zdecydował, że po 14 latach film ponownie zostanie pokazany. Nastąpi to w tydzień po udostępnieniu na YouTube filmu "Tylko nie mów nikomu". Głośny dokument o pedofilii w Kościele, który zrealizowali bracia Sekielscy, w ciągu tygodnia został odtworzony ponad 19,5 miliona razy. W czwartek film miał swoją premierę telewizyjną. Jako pierwsza wyemitowała go Telewizja WP.

"Pedofile" po 14 latach emisja w TVP Info o godzinie 21:50. Jak naprawdę zależy na ofiarach pedofilów, nie powinno być podziałów. Bez polityki. Pedofile nie tylko są w kościele. W mediach, biznesie, polityce. Także są. Trzeba zająć się problemem całościowo, a nie grać tematem – napisał Sylwester Latkowski na Facebooku.

bEUkXVeR

Wobec prawa wszyscy jesteśmy równi. Ale niektórzy wciąż są równiejsi. Media nie są w stanie ścigać pedofilów. Ale muszą o nich głośno mówić – dodał Latkowski w innym poście.

Obraz Latkowskiego można obejrzeć już teraz. Nie trzeba czekać do wieczora. Film "Pedofile" jest dostępny w internecie. Można go obejrzeć w serwisie YouTube.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEUkXVeS
Zobacz także: Zobacz też: "Tylko nie mów nikomu": księża przepraszają i dziękują. "Czas, by w gronie hierarchów doszło do rozliczenia"
bEUkXVfm
KOMENTARZE
(127)
birton
3 lata temu
a potem film o żydowskim NKWD , jak zabijało Polaków w Katyniu
dun
3 lata temu
PROGRAM TVP ??? SMIECHU WARTE !!!PISS PROPAGANDA I KIT SZEREGOWEGO NIEUDANEGO GOSCIA OGLADAC ???? ZA JAKA CENE ???
2005
3 lata temu
hmmm 2005 rok tak No to Pis ma pecha co u władzy to afery pedofilskie co za pechuś
bEUkXVfn
i bedzie kara...
3 lata temu
a po co ich ścigać? zrobić tak jak władze kościelne - w ramach seksturystyki przenieść na inny pobliski dworzec
Marcyś
3 lata temu
Ta telewizja jest taka jak ten portal, który wybiórczo puszcza komentarze !
rk
3 lata temu
a czy w tym filmie albo po ujawniono dla publicznej wiadomości nazwiska pedofilów ???
kasjopea
3 lata temu
Kto, poza wyznawcami, jeszcze ogląda kłamliwą reżimówkę ???
Ogrodnik
3 lata temu
To moze odrazu niech pokaża aferę Podkarpacka???..tam tez pedofilia jest
dsa
3 lata temu
Skandal PO prostu by puszczać taki kłamliwy film sugerujący bezczelnie że pedofilami mogą być osoby inne niż księża katoliccy. To przecie kłamstwo bo widziałam fil braci Sekerskich.
Gość
3 lata temu
Unika jak zwykle boi się kościoła
TW SB Lolek
3 lata temu
Dżek , czekamy na film o TW SB w sutannach !!!
pp
3 lata temu
powinni pokazac ''Legion (y) Chrystusa ''
by bylo jak b...
3 lata temu
polowa tych nie świadomych lewackich obrońców, powinna trafić do zakładu zamkniętego np w Sztumie , tam odpowiedni zboczeńcy przytulili by ich na kolana ,,,,tak by zwieracze im popuszczały, może wtedy każdy z nich zrozumiałby by ze usuwać chwasty należy z wszystkich środowisk
bEUkXVff
sas
3 lata temu
Zakłamana wersja pisowskiej telewizji,niech ogląda alimenciarz z prezesem.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić