Aneta Michałowska| 

Twitter oszalał na punkcie tego zdjęcia

3

Zdjęcie ukraińskiej sędzi Ałły Bandury stało się hitem sieci. Internautów urzekł jej mocny makijaż, do złudzenia przypominający charakteryzację Urszuli z "Małej Syrenki".

Twitter oszalał na punkcie tego zdjęcia
(twitter.com, Marko Veselinovic)

*Popularność archiwalnej fotografii zaskoczyła bohaterkę virala. *Kobieta zwróciła uwagę na to, że zdjęcie pochodzi sprzed 10 lat i zrobiono je w wielkim pośpiechu.

Właśnie omawialiśmy proces sądowy i nagle nam oznajmiono, że przyszedł fotograf, dlatego bardzo szybko musiałam zrobić makijaż. I tak to wyszło… Ale ogólnie bardzo o siebie dbam, zresztą jak każda kobieta. Nie wychodzę z domu bez ułożonej fryzury - mówi Bandura.

*Internauci nic sobie z jej usprawiedliwień nie robią. *Dla nich liczy się efekt. A ten zrobił na nich ogromne wrażenie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Ałła Bandura z obwodu rówieńskiego - uosabia prawdziwe oblicze systemu sądowniczego w Ukrainie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Nazywa się Ałła Bandura i wygląda na to, że jest byłą fanką zespołu Kiss.

*Sędzia nie przejmuje się kąśliwymi opiniami internautów. *Zapewnia, że jest odporna psychicznie, bo tego wymaga od niej jej profesja.

Wybaczam osobie, która jako pierwsza rozpowszechniła moje zdjęcie. Chociaż powinna najpierw zapytać mnie o zgodę na publikację, bo można odnieść wrażenie, że zdjęcie udostępniono specjalnie, żeby mi zaszkodzić - mówi Bandura.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić