o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Krzysztof Narewski
|
aktualizacja

Uderzył pasażera z dzieckiem. Ludzie byli przerażeni

65
Podziel się

Pracownik lotniska w Nicei uderzył w twarz pasażera lotu do Londynu, który trzymał dziewięciomiesięczne dziecko na rękach.

Uderzył pasażera z dzieckiem. Ludzie byli przerażeni
(Twitter)
bDTXGaDF

Nie wiadomo dlaczego doszło do rękoczynu. Jak podaje dailymail.com, pasażerowie czekali na opóźniony o 13 godzin lot. Kiedy żona mężczyzny pytała pracownika lotniska, dlaczego nie może dostać jedzenia dla dziecka, inny uderzył jej męża. Podobno tylko się uśmiechnął i wymierzył cios.

Mój 64-letni mąż odciągnął agresora i przytrzymał go. Wszyscy byli przerażeni – mówi jedna z pasażerek, która widziała zajście

bDTXGaDH

*Linia lotnicza, która obsługiwała lot już zareagowała. *Na Twitterze rzecznik easyJest napisał, że to nie był ich pracownik. To osoba z firmy Samsic, która na lotnisku ma pomagać osobom niepełnosprawnym.

Atak na pasażera przelał czarę goryczy wśród pasażerów. Tamtego dnia 13 godzin czekali na to, aż z Londynu przyleci kolejna maszyna i ich zabierze. Samolot, którym mieli wrócić został uszkodzony. Cysterna z paliwem ruszyła zanim pracownicy odłączyli wąż od maszyny. Pasażerowie narzekali, że na lotnisku panował chaos, a na czas oczekiwania dostali vouchery o wartości zaledwie 4 euro.

Zobacz także: Zobacz też: Jest nowy największy samolot świata

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDTXGaDN
bDTXGaEi
KOMENTARZE
(65)
olo
4 lata temu
Ciekawe jak by uderzył Polaka. Przeżył by?
kaka
4 lata temu
Nie chcę usprawiedliwiać pracownika lotniska ale wiem co znaczy obsługa klienta, jak upodlic potrafią drugiego człowieka. Po roku odeszłam.
Verayher
4 lata temu
Ciekawe sformułowanie "Atak na pasażera przelał czarę goryczy...". No i co się w wyniku przelania stało? Cokolwiek się stało?
bDTXGaEj
Olek
4 lata temu
Często jest tak, że rodzić z dzieckiem prowokuje sytuację konfliktową bo mu się zdaje, że mu więcej wolno. Szczególnie proste i wymizdrzone babole tak się zachowują, ale faceci czasem też.
WIĘC JEST CHO...
4 lata temu
ZDROWEGO UDERZYŁ = TO NIEPEŁNOSPRAWNEGO BY ZABIŁ = easyJest napisał, że to nie był ich pracownik. To osoba z firmy Samsic, która na lotnisku ma pomagać osobom niepełnosprawnym.
Najnowsze komentarze (65)
REspect
4 lata temu
Jak by uderzył POLAKA NICEA poznała by POLSKE WALCZACA PW!!!
Ola
4 lata temu
Przeraża agresja, ale jeszcze bardziej te wpisy.
Antoni
4 lata temu
64 letni tatuś i małe dziecko. A mama chyba 20 letnia?.
antypis
4 lata temu
ON BYŁ Z PIS-u i myślał że mu wszystko wolno
kolkol
4 lata temu
Po prostu pracownik firmy, ktora ma pomagac niepelnosprawnym nie mial nic do roboty to chcial sobie zrobic niepelnosprawnego, ktorym by sie mogl opiekowac. Z nudow to zwariowac mozna...
DON
4 lata temu
PEWNIE TO BYŁ JAKIŚ ARAB LUB PODOBNY
Rawa
4 lata temu
Włoskie wychowanie czy stres od byczków .
ojojojoj
4 lata temu
to co ich ojciec nie potrafi zapewnic wyzywienia swoim dzieciom? musza inni karmic ich baciory? cala wiocha karmi bachory!!!!
bDTXGaEb
aha
4 lata temu
Nicea to przecież Afryka/już/więc panuja tam standardy murzyńskie.
meh
4 lata temu
Napewnosprawnych nie było więc sobie chcieli jednego zrobić. Ot, zagadka rozwiązana. A tak na poważnie. Brytol pewnie cwaniakował to i dostał. Bo oni to prawa mają, a obsługa? To przecież maszyny, można ich wyzywać do woli bo "oni tu do cholery pracują". Szkoda obu, jeden ma siniaka pod okiem, drugi nie ma pracy już pewnie.
Cwaniak
4 lata temu
niech sie sprawdzi z Polakiem cwaniaczek z malinowym nosem... wtedy poczytamy inne fakty... albo klepsydre
hehe
4 lata temu
Na filmie z zajscia widac,ze Anglik zaczal robic zdjecia telefonem,bo pracownik sie szyderczo z nich smial.Pracownik chcial wytracic mu telefon z reki, a Anglik trzepnal go w czolo.Tamten oddal na powaznie.
mmm
4 lata temu
jakież to pisowskie!
xman
4 lata temu
Nic go nie usprawiedliwia.Skandal!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić