o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Albert Kamiński
|
aktualizacja

Udusiła dziecko. Szokujący wyrok sądu

92
Podziel się

Zakończyła się sprawa wyrodnych rodziców, którzy bestialsko udusili niemowlę poduszką. Magdalena G. i Adrian G. usłyszeli wyroki 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Udusiła dziecko. Szokujący wyrok sądu
(twitter.com, Fakt24)
bDAfEwPV

Prokurator żądał kary 25 lat za zabójstwo. Obrona chciała uniewinnienia, wskazując na nieszczęśliwy wypadek. Sądowi, jak widać, bliżej było do stanowiska adwokata wyrodnych rodziców, bo zdecydował się na niesłychanie niską karę. Wyrok nie jest jednak prawomocny.

Kara może być jeszcze mniej dotkliwa. Po zbrodni parę umieszczono w areszcie. Matka przesiedziała tam 4 miesiące, a ojciec 3. Oznacza to, że za kratki trafią na odpowiednio 4 i 5 miesięcy. Oczywiście w przypadku uprawomocnienia wyroku.

To głośna sprawa z lipca ubiegłego roku. W mieszkaniu w dolnośląskim Brodowie rodzice dziecka imprezowali wraz z kolegą. Byli wtedy pijani i prawdopodobnie pod wpływem narkotyków. Trzymiesięczny Fabianek zaczął głośno płakać prawdopodobnie z powodu infekcji ucha.

bDAfEwPX

Zdenerwował tym 19-letnią wówczas matkę. Postanowiła uciszyć go przy pomocy poduszki. Ojciec dziecka nie reagował. 23-letni Adrian G. biernie się tylko przyglądał, jak jego żona dusi dziecko. Badania toksykologiczne po śmierci dziecka ujawniły śladowe ilość amfetaminy w jego krwi.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bDAfEwQd
bDAfEwQy
KOMENTARZE
(92)
yyy
4 lata temu
Nadal ktos twierdzi ze niepotrzeba reformy sadownictwa.
żenada !!!!!!...
4 lata temu
ciekawy jestem czy gdybym udusił tępego sędziego czy także dostał bym tak śmieszny wyrok !!??? zgroza zmiana jednak potrzebna !!!!
nieinie
4 lata temu
Oby to był "fake news".
bDAfEwQz
normalna
4 lata temu
Nie wierzę w to, co czytam. Ziobro powinien zająć się polskim sądownictwem. Ten sędzia powinien zostać zwolniony i jego nazwisko powinno zostać upublicznione żeby ostrzegać przyszłych jego pracodawców z kim mają do czynienia.
Putin
4 lata temu
Jak podadzą nazwiska sędziów, którzy wydali taki wyrok, to sam osobiście zastrzelę ich w bramie.
Najnowsze komentarze (92)
one
4 lata temu
heheh czyli jak mi się dziecko znudzi i mieszkam w Polsce mogę je udusić poduszką? Lepiej posiedzieć parę miesięcy niż z dzieckiem się męczyć? Tak rozumiem wyrok sądu :)
wolna polska
4 lata temu
smiechu warte najwyższy czas rozwalić ten układ bo robia co im sie podoba dosyc tego reformę jak najszybciej wprowadzic
Otaku
4 lata temu
Powiesić tą smarkule, niech się udusi na linie !!!
noo
4 lata temu
Rodzice godni programu Pińcetplus!
Yanq
4 lata temu
Kolejny wyrok potwierdzający, że część sędziów w Polsce to zboczeńcy chroniący im podobnych...
zz
4 lata temu
Panie ministrze Ziobro,do dzieła! Pomóżmy tym reliktom komuny jak najszybciej przejść na emeryturę (chociaż zupełnie niezasłużoną).
afrykaner
4 lata temu
co na to minister Ziobro?,gdyby tak udusili syna sędziego jaki byłby wyrok?
Realista
4 lata temu
Patologia się mnoży, a rząd twierdzi że 500 plus pomaga biednym rodzicom. No to mamy
bDAfEwQr
Norm
4 lata temu
Właśnie dlatego nikt nie bedzie stawał w obronie sędziów przed zakusami Ziobry. Reforma jest niezbędna ale w wykonaniu pisu skończy się to jednym wielkim obsadzaniem stanowisk. Lepiej nie będzie
nie głupocie
4 lata temu
Sąd bierze pod uwagę wszystkie dowody i okoliczności a nie to co sobie uważają ci co komentują. Prokurator może odwołać się od wyroku. Ci, którzy wyrok nie po ich myśli mieszają z pseudo reformą sądownictwa albo nie myślą, albo mają braki wykształceniu! Chodzi im o to, żeby wyroki wydawał Ziobro, wpływając na sędziów, tak jak sobie ciemny lud życzy!
ja
4 lata temu
Polacy - katolicy !!!!!! Sól tej ziemi !!!!!!
:(
4 lata temu
Polityke bym w to nie mieszał. Bo to chyba nie miało by znaczenia czy śedzia jest z PO czy PiSu. Niemniej wyrok jakiś nietypowo mały. A czym kwalifikuje na morderstwo z premedytacją. Szkoda dziecka. Bo zyje jest jedno i dla każdego z nas tak samo cenne.
gg
4 lata temu
rozpędzić to gnojowisko sędziowskie na sto wiatrów!!! mordercy, krew na rękach, od 8miu lat niejedn raz zapewne, więc już przyzwyczaili się do takich wyroków, To skandal!!!
asa
4 lata temu
no i takiego sędziego upapranego od stóp do głów w układy należaloby na taczkach wywieść z sądu. Obywatele brońmy się!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić