o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

UFO nad Wielką Brytanią. Rząd udostępni tajne nagrania

23
Podziel się

Pliki dotyczące zgłaszanych obserwacji UFO na niebie nad Wielką Brytanią zostaną opublikowane w Internecie. Powstanie specjalna strona, na której będzie można przejrzeć zgromadzone przez lata materiały. Projekt jest w fazie przygotowań.

UFO nad Wielką Brytanią. Rząd udostępni tajne nagrania
(East News)
bDePtslN

Raporty z obserwacji UFO zostaną opublikowane ponad dekadę po zamknięciu jednostki RAF ds. UFO. Oddział ten zlikwidowano w 2009 r. Stwierdzono wtedy, że w ciągu ponad 50 lat, żaden raport nie wykazał zagrożenia jakichkolwiek istot pozaziemskich.

Wielka Brytania udostępni wyniki obserwacji UFO dla wszystkich

Dokumenty Royal Air Force zostały przekazane do Archiwum Narodowego. Powstanie specjalna strona, na której będzie można przejrzeć wszystkie materiały wideo, zdjęcia i raporty dotyczące obserwacji nieba.

Oceniono, że lepiej byłoby opublikować te zapisy, niż kontynuować wysyłanie dokumentów do archiwów krajowych, dlatego chcemy umieścić je na specjalnej stronie internetowej gov.uk – powiedział Daily Mail rzecznik RAF.

bDePtslP

Zobacz także: Tajemnicza Strefa 51

Proces wydawania i przygotowania dokumentów jest obecnie w toku. Publikacja zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2020 roku.

Biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie tym tematem, cieszę się, że te pliki zostaną wydane i udostępnione online… Cieszę się, że opinia publiczna otrzyma wgląd w naszą pracę na tych prawdziwych plikach X – dodał badacz UFO z byłego Ministerstwa Obrony, Nick Pope.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl.

bDePtsmq
KOMENTARZE
(23)
Grdyl
9 miesięcy temu
Widze tam staromodny kapelusz
esteta
9 miesięcy temu
Amerykańskie ufa są fajniejsze
bike
9 miesięcy temu
Muchołapka, niemiecki dzwon
bDePtsmr
PYTANIE
9 miesięcy temu
CIEKAWE KIEDY BĘDĄ W PL.
Znafca rakiet
9 miesięcy temu
Ludzie!! Przecież to jest na 100% silnik z V1, który stracił rakietę i ten silnik to niemiecka technika i on do dzisiaj lata po niebie bo niemcy nie zaprogramowali go dokładnie co do długości i czasu latania.Proszę porównać dobrze zdjęcie, bo ja się nie mylę.
Najnowsze komentarze (23)
unterfelde
5 miesięcy temu
Na fotce ktoś rzucił kapslem od koła.
einstein
9 miesięcy temu
Dla mnie sprawy związane z U.F.O. to żadna nowość. Takich cywilizacji jak nasza jest we wszechswiecie miliardy, przy czym ziemianie dopiero raczkują, jestesmy bardzo młoda, prymitywną cywilizacją. Obcy odwiedzajacy nas w ufo wyprzedaja nas o setki, tysiace i miliony lat- posiadają taka tecnologie o której nam sie nawet nie śniło. A wracajac do artykułu- to wielki przełom dla świata, że w końcu zaczyna sie o tym oficjalnie mówić, bo dotychczas temat ten był wyśmiewany, blamowany, dyskredytowany i było to swiadome działanie dezinformujace! Niedawno USA potwierdziły, ze filmiki spotkań pilotów F-18 z ufo sa autentyczne. A teraz Wielka Brytania w końcu przełamuje zmowe milczenia i chwała im za to.
ech
9 miesięcy temu
Tak reasumując to te ufoludki inteligencją nie grzeszą dość często się rozwalają jak nasz SOP
UFO
9 miesięcy temu
To ufo jest takie ważne,że Anglicy aż utajnili akta w sprawie śmierci Gen. Sikorskiego na kolejne 70 lat,że zabili generała na rozkaz stalina.
fredi
9 miesięcy temu
najpierw przesortuja co mamy zobaczyc...
gggggggg
9 miesięcy temu
U nas taki mały ufoludek lata po Nowogrodzkiej i tylko oglupialcy sie nim zachwycają.
myśloncy
9 miesięcy temu
Mówiem Wam, że One coś tam knujom i kombinujom..! Przyjdom nocom, w drzwi załomocom i Texas zrobiom..!!!
Cotuwiecjga
9 miesięcy temu
Tego typu newsy piszą dziennikarzynie dziennikarzolozki dziennikarzyce głupiej puste intelektualnie będące na etacie w redakcji jnposiadajace hipotekę we frankach.....muszą z czegoś żyć. Baby są głupie
bDePtsmj
Jkl
9 miesięcy temu
Już w latach 80 tych straszyli ludzi kosmitami, ale im za bardzo nie wyszło, to przeszli na ekologię. Teraz społeczeństwo jest głupsze wiec wracają do starego sposobu. Na wspólnym wyimaginowanym wrogu można wyciągnąć sporo siana od nierozumnych istot z całego świata.
luluullulu
9 miesięcy temu
UFOPORNO!!! :D
Wgw
9 miesięcy temu
I znowu anglicy beda sie czuli wyzroznieni przez Boga XD
Bbb
9 miesięcy temu
Z pewnością jest tam wiwcej niz w innym miejscu pracy tylko tak jak mówią...
walensa
9 miesięcy temu
nieccem, ale musiem
PYTANIE
9 miesięcy temu
CIEKAWE KIEDY BĘDĄ W PL.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić