Wróć na
Angelika Karpińska
|

Marynarka wojenna USA potwierdziła, że posiada tajne akta o spotkaniu z UFO

243
Podziel się

Marynarka wojenna USA potwierdziła, że posiada ściśle tajne akta dotyczące rzekomego spotkania z UFO w 2004 r. Podkreśliła jednak, że ich upublicznienie poważnie zaszkodziłoby bezpieczeństwu narodowemu Stanów Zjednoczonych.

Marynarka wojenna USA potwierdziła, że posiada tajne akta o spotkaniu z UFO
(U.S. Department of Defense)

Marynarka wojenna USA odpowiedziała na prośbę o ujawnienie informacji dotyczących tajemniczego incydentu z 2004 r. Potwierdziła, że posiada niepublikowaną dotychczas dokumentację, jednak jest ona sklasyfikowana jako "ściśle tajna" i nie zostanie upubliczniona.

Ustalono, że wydanie tych materiałów spowodowałoby wyjątkowo poważne szkody dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych - przekazała w liście marynarka wojenna.

W skład dokumentacji ma wchodzić m.in. tajne wideo z 14 listopada 2004 r. To właśnie wtedy dwa samoloty F-18 poleciały z lotniskowca Nimitz, by zbadać niezidentyfikowany obiekt nad Pacyfikiem. Piloci opisali go jako "długi na 9-14 metrów biały, jasny Tic-Tac bez widocznych skrzydeł, ogona, okien, silnika i wydechu".

Od grudnia 2017 r. w mediach pojawiały się nagrania, na których miało być widoczne UFO. W ubiegłym roku marynarka wojenna po raz pierwszy przyznała, że filmy są autentyczne. Na jednym z nich zarejestrowano incydent z 2004 r., a dwa kolejne pochodzą z 2015 roku. Do dziś nie wiadomo jednak, czym były obiekty widoczne na filmach.

Marynarka wojenna określa obiekty, które widzimy na tych nagraniach mianem niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych. Używamy tego określenia, ponieważ dobrze opisuje obserwacje niezidentyfikowanych obiektów, które znajdują się w treningowej przestrzeni powietrznej kontrolowanej przez wojsko – powiedział Joseph Gradisher z marynarki wojennej USA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(243)
John 1966
4 miesiące temu
Powoli będą nas do tego realnego faktu przygotowywać.
Stachu
4 miesiące temu
No i znalazł się mòj baniak z zacierem...
Oczy
4 miesiące temu
Po co daleko szukac? Poczytajcie sobie o fali UFO w Belgii w latach 90-ych - to byly TYSIACE zgloszen! Minister obrony wyslal F-16 do "przechwycenia" celow - iloci wykonali 15 zdjec, a te obiekty tak gwaltownie umienialy predkosc i wysokosc, ze bez jakiegos antygrawitacyjnego ustrojstwa nikt by w nich nie przezyl. Ciekawe, ze nawet Wikipedia o tym pisze, ale... nie po polsku!
Mysh
4 miesiące temu
A może to jednak był tic tac tylko taki duży?
james
4 miesiące temu
do sejmu czy senatu ufoludki nie zajadą bo ten teren mają już opanowany
Najnowsze komentarze (243)
???
4 miesiące temu
UFO (ang. unidentified flying object) pol. niezidentyfikowany obiekt latający Czyli co jest niewiadome to od razu musi być kosmita?
blum
4 miesiące temu
ha
jaja
4 miesiące temu
ten film wygląda jakby go ktoś pod kocem nagrywał ;))))
Bratek1
4 miesiące temu
Co w tym niezwykłego, to oczywiste, że nie jesteśmy sami w Kosmosie.
roman
4 miesiące temu
Każdy ma kamerę HD a ufo w dobrej jakości jak nie było tak nie ma.
Adik39
4 miesiące temu
tak znowu UFO i znowu w Ameryce jak zawsze tam przylatuja do europy nie chce :P ludzie przestańcie pisac takie bzdury weźcie się za coś kreatywnego
Ufo 100%
4 miesiące temu
Ludzi czasem wyjdźcie na dwór tak o 20 21 a 22 i popatrzcie w niebo trzy światła i naglę robi się trójkąt ;/ Ufo jest i będzie
antypisss
4 miesiące temu
jeden UFIOK taki półtora metrowy zamelinował się na Żoliborzu nawet policja go pilnuje 24h
Warren
4 miesiące temu
Ujawnienie tego faktu poważnie by nam zaszkodziło.Wszyscy by zeszli na serce, zamiast cieszyć się ze nie jesteśmy sami.Jedna rzecz tylko powinna nas niepokoić, jakie jest ich nastawienie do nas
einstein
4 miesiące temu
To oczywiste, że armia USA jest w posiadaniu bardzo wielu nagrań incydentów spotkań pilotów z U.F.O., już apstrahując od tego, ze całkiem niedawno Marynarka Wojenna USA jednoznacznie potwierdziła, że obiekty które piloci spotkali to UFO. Niemniej jednak te dwa skromne nagrania, które "cudem" wyciekły są tylko czubkiem góry lodowej. Wszystkie te incydenty, spotkania z nolami są zarejestrowane na kamerach o bardzo dużych rozdzielczościach, będących na wyposażeniu myśliwców armi USA. No cóż..., trzeba poprosić Anonymous aby zainteresowałi się po raz kolejny tymi materiałami:] Jest to niewątpliwy skandal na skalę światową, aby ukrywać tak ważne informacje dla ludzkości. Mało tego, jeszcze dodatkowo ośmieszać temat, wprowadzać świadomą dezinformację ośmieszającą wszystkich, którzy dociekają tego tematu! Myślę, że ten rok 2020 będzie jakimś tak przełomem, ponieważ ludzie "oświeceni" na całym świecie mają dość ukrywania prawdy!
Johnny R.
4 miesiące temu
Kompletna bzdura co piszecie. Tajnej broni żadne państwo nie ujawnia przecież !!!! Oglądając filmiki i porównując informacje o prędkościach "OBIEKTÓW" nie odbiegają one niczym od współczesnej zdobyczy technicznej.
www
4 miesiące temu
no coz amerykanie musieliby przyznac ze nie sa hegemonem na tej planecie
perła
4 miesiące temu
tik-tak-tik-tak ten tiktak to ufa znak-ameryckie cymbały
se leciał
4 miesiące temu
Wielkie halo ! Zwykły , no może już nieco nowszej generacji niemiecki vril , z lotniska na Antarktydzie !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić