o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Marynarka wojenna USA potwierdziła, że posiada tajne akta o spotkaniu z UFO

243
Podziel się

Marynarka wojenna USA potwierdziła, że posiada ściśle tajne akta dotyczące rzekomego spotkania z UFO w 2004 r. Podkreśliła jednak, że ich upublicznienie poważnie zaszkodziłoby bezpieczeństwu narodowemu Stanów Zjednoczonych.

Marynarka wojenna USA potwierdziła, że posiada tajne akta o spotkaniu z UFO
(U.S. Department of Defense)
bDXNZPTp

Marynarka wojenna USA odpowiedziała na prośbę o ujawnienie informacji dotyczących tajemniczego incydentu z 2004 r. Potwierdziła, że posiada niepublikowaną dotychczas dokumentację, jednak jest ona sklasyfikowana jako "ściśle tajna" i nie zostanie upubliczniona.

Ustalono, że wydanie tych materiałów spowodowałoby wyjątkowo poważne szkody dla bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych - przekazała w liście marynarka wojenna.

W skład dokumentacji ma wchodzić m.in. tajne wideo z 14 listopada 2004 r. To właśnie wtedy dwa samoloty F-18 poleciały z lotniskowca Nimitz, by zbadać niezidentyfikowany obiekt nad Pacyfikiem. Piloci opisali go jako "długi na 9-14 metrów biały, jasny Tic-Tac bez widocznych skrzydeł, ogona, okien, silnika i wydechu".

bDXNZPTr

Od grudnia 2017 r. w mediach pojawiały się nagrania, na których miało być widoczne UFO. W ubiegłym roku marynarka wojenna po raz pierwszy przyznała, że filmy są autentyczne. Na jednym z nich zarejestrowano incydent z 2004 r., a dwa kolejne pochodzą z 2015 roku. Do dziś nie wiadomo jednak, czym były obiekty widoczne na filmach.

Marynarka wojenna określa obiekty, które widzimy na tych nagraniach mianem niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych. Używamy tego określenia, ponieważ dobrze opisuje obserwacje niezidentyfikowanych obiektów, które znajdują się w treningowej przestrzeni powietrznej kontrolowanej przez wojsko – powiedział Joseph Gradisher z marynarki wojennej USA.

bDXNZPTx

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDXNZPTS
KOMENTARZE
(243)
???
rok temu
UFO (ang. unidentified flying object) pol. niezidentyfikowany obiekt latający Czyli co jest niewiadome to od razu musi być kosmita?
blum
rok temu
ha
jaja
rok temu
ten film wygląda jakby go ktoś pod kocem nagrywał ;))))
bDXNZPTT
Bratek1
rok temu
Co w tym niezwykłego, to oczywiste, że nie jesteśmy sami w Kosmosie.
roman
rok temu
Każdy ma kamerę HD a ufo w dobrej jakości jak nie było tak nie ma.
Adik39
rok temu
tak znowu UFO i znowu w Ameryce jak zawsze tam przylatuja do europy nie chce :P ludzie przestańcie pisac takie bzdury weźcie się za coś kreatywnego
Ufo 100%
rok temu
Ludzi czasem wyjdźcie na dwór tak o 20 21 a 22 i popatrzcie w niebo trzy światła i naglę robi się trójkąt ;/ Ufo jest i będzie
antypisss
rok temu
jeden UFIOK taki półtora metrowy zamelinował się na Żoliborzu nawet policja go pilnuje 24h
Warren
rok temu
Ujawnienie tego faktu poważnie by nam zaszkodziło.Wszyscy by zeszli na serce, zamiast cieszyć się ze nie jesteśmy sami.Jedna rzecz tylko powinna nas niepokoić, jakie jest ich nastawienie do nas
einstein
rok temu
To oczywiste, że armia USA jest w posiadaniu bardzo wielu nagrań incydentów spotkań pilotów z U.F.O., już apstrahując od tego, ze całkiem niedawno Marynarka Wojenna USA jednoznacznie potwierdziła, że obiekty które piloci spotkali to UFO. Niemniej jednak te dwa skromne nagrania, które "cudem" wyciekły są tylko czubkiem góry lodowej. Wszystkie te incydenty, spotkania z nolami są zarejestrowane na kamerach o bardzo dużych rozdzielczościach, będących na wyposażeniu myśliwców armi USA. No cóż..., trzeba poprosić Anonymous aby zainteresowałi się po raz kolejny tymi materiałami:] Jest to niewątpliwy skandal na skalę światową, aby ukrywać tak ważne informacje dla ludzkości. Mało tego, jeszcze dodatkowo ośmieszać temat, wprowadzać świadomą dezinformację ośmieszającą wszystkich, którzy dociekają tego tematu! Myślę, że ten rok 2020 będzie jakimś tak przełomem, ponieważ ludzie "oświeceni" na całym świecie mają dość ukrywania prawdy!
Johnny R.
rok temu
Kompletna bzdura co piszecie. Tajnej broni żadne państwo nie ujawnia przecież !!!! Oglądając filmiki i porównując informacje o prędkościach "OBIEKTÓW" nie odbiegają one niczym od współczesnej zdobyczy technicznej.
www
rok temu
no coz amerykanie musieliby przyznac ze nie sa hegemonem na tej planecie
perła
rok temu
tik-tak-tik-tak ten tiktak to ufa znak-ameryckie cymbały
bDXNZPTL
se leciał
rok temu
Wielkie halo ! Zwykły , no może już nieco nowszej generacji niemiecki vril , z lotniska na Antarktydzie !
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić