REKLAMA
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas15.05.19 (08:45)

USA. Kobieta wypchnęła staruszka z autobusu. Mężczyzna nie żyje

Dramat w Las Vegas w USA. 25-letnia Cadesha Bishop wypchnęła 75-latka z autobusu, kiedy ten opuszczał pojazd. Zemściła się, bo mężczyzna wcześniej zwrócił jej uwagę. Wypchnięty pasażer zmarł w szpitalu. Teraz Bishop stanie przed sądem.
Fox News (screen) / Facebook.com

Kobieta została oskarżona o morderstwo. Cadesha Bishop areszcie przebywa od 8 maja. Kaucja dzięki której mogłaby go opuścić została ustalona na 100 tys. dolarów. Rozprawę sądową zaplanowano na 21 maja.

Kobieta obrażała pasażerów autobusu w Las Vegas. Starszy mężczyzna poprosił ją, żeby przestała atakować słownie ludzi w pojeździe. Kiedy 75-latek wysiadał na swoim przystanku, został popchnięty przez agresywną kobietę.

REKLAMA

Mężczyzna uderzył głową o chodnik. Siła, z jaką 25-latka wypchnęła go z autobusu była tak duża, że starszy mężczyzna dosłownie wyleciał z autobusu i upadł 2 metry od drzwi pojazdu. Przewieziony został do szpitala, gdzie po miesiącu hospitalizowania zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Zobacz też: Aresztowana po 38 latach. Odpowie za morderstwo

Z akt sprawczyni wynika, że to nie pierwsza sytuacja, kiedy kobieta była agresywna. W 2012 i 2013 roku została oskarżona o stosowanie przemocy domowej. Duża brutalność miała być powodem rozpadu jej małżeństwa - donosi gazeta "Las Vegas Review Journal".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij