o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aldona Brauła
|

USA. Nie żyje wnuczka Roberta F. Kennedy'ego. Maeve Kennedy McKean kilka dni temu zaginęła z synem

153
Podziel się

W Maryland znaleziono ciało Maeve Kennedy McKean, wnuczki zamordowanego kandydata na prezydenta Roberta F. Kennedy'ego. 40-latka kilka dni temu zaginęła wraz ze swoim 8-letnim synem.

USA. Nie żyje wnuczka Roberta F. Kennedy'ego. Maeve Kennedy McKean kilka dni temu zaginęła z synem
(Facebook.com)
bDAtzJeJ

Maeve widziano po raz ostatni w czwartek wieczorem. Tego dnia wybrała się na wycieczkę kajakową ze swoim 8-letnim synem Gideonem. Woda w miejscu, w którym pływali jest płytka i nie ma silnych prądów. Wcześniej nie dochodziło tam do poważnych wypadków. W czwartek jednak zerwał się silny wiatr i popchnął kajak do pobliskiej Zatoki Chesapeake.

Dryfujący kajak zauważył sąsiad i wezwał służby ratunkowe. Straż przybrzeżna, która przyjechała na miejsce niemal od razu nie znalazła Maeve i jej syna. Na wodzie unosił się sam kajak. Rozpoczęto akcję poszukiwawczą.

Po 26 godzinach akcję zawieszono. Pomimo ogromnego zaangażowania służb, wynajętych helikopterów nic nie wskórano. Rodzina już wtedy przeczuwała, że szanse na odnalezienie matki i syna żywych są bardzo niewielkie.

bDAtzJeL
Zobacz także: Zobacz także: Kto zabił Kennedy'ego? Nowy wątek w sprawie zabójstwa

Ciało Maeve odnaleziono w poniedziałek. Znajdowało się około 4 km od miejsca gdzie widziano ją po raz ostatni. Wciąż trwają poszukiwania Gideona. Mąż poinformował o tym w mediach społecznościowych. Jednocześnie pożegnał swoją żonę i syna.

Stało się jasne, że Maeve i Gideon odeszli. Maeve była moją najlepszą przyjaciółką, moją bratnią duszą. Była niesamowita, miała niekończące się pokłady energii, oddanie opiekowała się naszymi dziećmi, brała czynny udział w projektach dla naszej społeczności - wspominał żonę Dave McKean.

bDAtzJeR

To kolejna tragiczna śmierć w rodzinie Kennedych. Mówi się o klątwie Kennedych, która ciąży na każdym członku rodzinu. Pierwszy wypadek miał miejsce w 1944 kiedy to siostra Johna i Roberta, Rosemary została poddana zabiegowi lobotomii. Nie odzyskała po nim dawnej sprawności i wymagała stałej opieki.

Prezydent Stanów Zjednoczonych John F. Kennedy oraz senator Robert F. Kennedy zginęli w zamachach. Obaj zostali zastrzeleni. Ich siostra i brat zginęli w dwóch osobnych katastrofach lotniczych. Dzieci Kennedych także zostały dotknięte „klątwą”. Synowie Roberta zginęli tragicznie, jeden z przedawkowania, a drugi w wypadku na nartach.

Syn Johna, zginął w katastrofie lotniczej. Wraz z nim na pokładzie była jego żona i szwagierka. Rok temu zginęła wnuczka Roberta, prawdopodobnie z powodu przedawkowania narkotyków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDAtzJeS
bDAtzJfm
KOMENTARZE
(153)
Magda
10 miesięcy temu
Niemal od razu nie znalazła... co to znaczy?
Miko£aj Rey
10 miesięcy temu
"Niemal od razu nie znalaz£a..." polska jenzyka.
GOSC
10 miesięcy temu
klatwa kennedy polega na sprzeciwieniu sie na szczeblu rzadowym bankowi zydowskiemu...
bDAtzJfn
kolibr
10 miesięcy temu
Ktoś ich nieźle "ciśnie" bo ciągle ktoś z tej rodziny ginie "w tajemniczych okolicznościach". Taka zemsta pokazowa za wyzwanie rzucone systemowi?
lucyper
10 miesięcy temu
oni wszyscy giną pokoleniowo albo mają pecha albo faktycznie jest takie coś jak klątwa albo ktoś ich u suwa na pokolenia tak aby wyglądało to na wypadek jacyś masoni
Najnowsze komentarze (153)
PonuryZiom
10 miesięcy temu
Straż przybrzeżna, która przyjechała na miejsce niemal od razu nie znalazła Maeve i jej syna. Wyjaśni mi ktoś to zdanie, bo nie czaje?
dobry tata
10 miesięcy temu
Syna jeszcze nie znaleziono,ale ojciec go już pożegnał...
Specjalny
10 miesięcy temu
Ktoś skutecznie sprząta po latach.
xtx
10 miesięcy temu
spoczywajcie w spokoju
kaczorowe
10 miesięcy temu
Straż przybrzeżna, która przyjechała na miejsce niemal od razu nie znalazła Maeve i jej syna.
piper
10 miesięcy temu
A od rokefelerów nikt się nie topi :-)
Okilo
10 miesięcy temu
Widać ktoś nie lubi Irlandczyków...
Dario
10 miesięcy temu
Jaka klątwa ? Narkotyki, prostytutki, latanie samolotami po pijanemu !!! Żadna klątwa, tylko życie na maxa !!! Pieniądze pomieszały w głowach
bDAtzJff
0000
10 miesięcy temu
wszystkich kenedych zamordowały żydy. to pewnią ją też.
edzio
10 miesięcy temu
Nie klatwa tylko glupota matki zabila ja i jej syna
Niedowiarek
10 miesięcy temu
Na pewno sama pływał z synem no tak nierozważna u nas też są takie matki które same wybierają się na takie wycieczki
Jasnowic
10 miesięcy temu
To pokazuje jasno Koronowirus został wypuszczony z rozmysłem przecież ludzie od dawna jedli różne zwierzęta a dopiero teraz coś na człowieka przelazło to ten sam zbieg okoliczności co powyżej
ice
10 miesięcy temu
Wiedziała za dużo?
Bo trudno
10 miesięcy temu
ubrać kapok.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić