o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Koszmarne doniesienia z Korei Północnej. Wykorzystują ciała w straszliwy sposób

206
Podziel się

Więźniarka, która uciekł z obozu koncentracyjnego Kaechon, twierdzi, że zwłoki więźniów politycznych są wykorzystywane jako nawóz. Te szokujące wyznania zostały niedawno ujawnione.

Na zdjęciu: obóz koncentracyjny Kaech’ŏn. Więźniarka, która z niego uciekła, opowiedziała, jak traktują tam ludzi. Strażnicy wykorzystują zwłoki jako nawóz.
Na zdjęciu: obóz koncentracyjny Kaech’ŏn. Więźniarka, która z niego uciekła, opowiedziała, jak traktują tam ludzi. Strażnicy wykorzystują zwłoki jako nawóz. (Getty Images, DigitalGlobe/ScapeWare3d / Contributor)
bDfqHuZh

Jedna z więźniarek, której udało się uciec z obozu, postanowiła opowiedzieć o koszmarnych warunkach, w jakich są trzymani ludzie. Kaechon powstał w 1959 roku i obecnie znajduje się w nim około 15 tysięcy osób.

Dramatyczne doniesienia z Korei Północnej. Wykorzystują ciała w straszliwy sposób

Kobieta, która ukrywa się pod pseudonimem "Kim II-soon" powiedziała, że w obozie "zakopane ciała ludzkie służą jako nawóz". Podobno strażnicy opowiadają więźniom, że "chowają zwłoki równomiernie na całej ziemi, aby zapłodnić cały obszar".

Ocalała opowiedziała, jak pewnego razu dziecko poszło się załatwić na uboczu i zauważyło wystające z ziemi ramię. Kobieta uciekła z Korei Północnej do Kori Południowej, gdzie opowiedziała o tragicznych warunkach panujących w obozie. "Kim II-soon" zdała ten raport Komitetowi Praw Człowieka.

bDfqHuZj

Podobno strażnicy zakopują zwłoki ludzi w górach, a warzywa, takie jak kapusta, rzodkiewka i szpinak, zostają przekazywane strażnikom obozowym prosto z ziemi. Zeznanie kobiety to przypomnienie, że nawet w czasach pandemii koronawirusa, reżim nie dba o życie innych.

Pierwszym uciekinierem z obozu Kaechon był Shin Kyong-sop, który wydostał się ze "strefy całkowitej kontroli" - miejsca, w którym jeszcze żadnemu więźniowi nie udało się uciec. Mężczyzna pokonał ogrodzenie, które było pod wysokim napięciem. W końcu uciekł przez rzekę Tumen po tym, jak przekupił strażnika.

Zobacz także: Koronawirus blokuje ćwiczenia. Korea Południowa obawia się epidemii wśród żołnierzy

bDfqHuZp

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDfqHuZK
KOMENTARZE
(206)
Wnikliwy...
7 miesięcy temu
I Świat na to patrzy i milczy...??? ONZ, Ameryka, UE, Rosja... po doświadczeniach II Wojny Światowej nadal patologie w krajach na Ziemi tolerują...??? Większego zezwierzęcenia nie ma jak milczenie... i wstyd wielki i hańba dla tych co nie reagują. To ludzie ludziom taki los zgotowali... a historia kołem się toczy...
mimi
7 miesięcy temu
Groźniejsza od koronowirusa jest nienawiść. Większości wpisów nie można czytać bez odrazy.
jkujytre
7 miesięcy temu
Tam tylko bomba potrzebna na tego łotra
bDfqHuZL
quam
7 miesięcy temu
!Podobno strażnicy zakopują zwłoki ludzi w górach, a warzywa, takie jak kapusta, rzodkiewka i szpinak, zostają przekazywane strażnikom obozowym prosto z ziemi," Co to znaczy?
Real
7 miesięcy temu
Gdyby w Korei północnej była ropa lub gaz, to USA i sojusznicy już dawno wyzwoliliby ten kraj.
Najnowsze komentarze (206)
Zecer
7 miesięcy temu
Ale popierduchy bez ładu i składu.
gość21
7 miesięcy temu
Komunizm = faszyzm. Człowiek jest dla nich niczym, a na koniec zamienia się w nawóz.
Adam T.
7 miesięcy temu
Bodajże we Francji chowa się ludzi w kokonach koło drzew. Wyrasta ponoć całkiem solidne drzewo. Przynajmniej jakiś pożytek z nas po śmierci.
czekamy
7 miesięcy temu
A kiedy w końcu napiszą, że MY SB-eki to niemowlaki jedliśmy na śniadanie .
czekamy
7 miesięcy temu
A kiedy w końcu napiszą, że MY SB-eki to niemowlaki jedliśmy na śniadanie .
niezależny
7 miesięcy temu
BZDURY - to gebbelsowska borżuazyjna propaganda !
Cook
7 miesięcy temu
Nadszedł czas że człowiek będzie patrzył na człowieka jako na obiekt do zjedzenia
Tulipan
7 miesięcy temu
Ja też mam sąsiadkę którą bym schrupał - mmmmmmm
bDfqHuZD
hehe
7 miesięcy temu
szukasz prawdy ? idź na o2 ...
Henryk
7 miesięcy temu
A wcześniej jakiś uciekinier mówił że wszystkich zjada Kim na obiad, już tych bredni nie da się czytać, a ten uciekinier to skąd miał kasę na przekupienie strażnika (od Kima?) i jak poradził sobie z wysokim napięciem? Nawet kłamstwa muszą mieć trochę wiarygodności.
Henio
7 miesięcy temu
wszyscy piszą tylko po co to komu. Takie służby, aj waj a dyktatorzy jak byli tak są i będą. Ot artykuły dla maluczkich.
xtx
7 miesięcy temu
tragedia jak tak można w tym kraju to ludzie przechodzą przez piekło na prawdę współczuje
112
7 miesięcy temu
jak u nas była wojna wszyscy wiedzieli ze są obozy i mieli to gdzieś i tak jest tam płakać się chce ze takie kraje jak usa tacy są świetni ale jak nie ma interesu to poco coś robić średniowiecze
Vici
7 miesięcy temu
obozy i ludzi męczenie to masakra ale ten nawóz po śmierci...ostatecznie czym my innym jesteśmy jak nie worem nawozu mającym się za bogów. Ale natura pokazuje nam nasze miejsce bezlitośnie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić