Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

USA. Policja poszukuje nastolatków, którzy kaszleli na produkty spożywcze

39
Podziel się:

Zajście miało miejsce w jednym z supermarketów w stanie Wirginia. Grupa nastolatków, których tożsamość pozostaje tajemnicą, umyślnie kaszlała na niektóre produkty. Wszystko zarejestrowali na nagraniu zamieszczonym w mediach społecznościowych.

USA. Policja poszukuje nastolatków, którzy kaszleli na produkty spożywcze
(iStock.com, VLG)

Sprawę nagłośnili funkcjonariusze z posterunku policji w Purcellville. Poinformowali na Facebooku o zajściu i zapewnili, że zanieczyszczone produkty zostały już usunięte z półek.

Koronawirus: jak mieszkańcy Wirginii zareagowali na zajście w sklepie?

Zajście wywołało zaniepokojenie wśród mieszkańców w związku z pandemią koronawirusa. Policjanci zaapelowali do rodziców nastolatków, aby porozmawiali ze swoimi dziećmi i wytłumaczyli im, dlaczego podobne zachowanie jest szkodliwe – szczególnie w sytuacji zagrożenia chorobą.

Nagranie z supermarketu zostało udostępnione w mediach społecznościowych. W związku z tym funkcjonariusze wezwali rodziców, aby w najbliższych dniach baczniej przyglądali się temu, co ich podopieczni udostępniają na portalach internetowych. Jak alarmują, doniesienia o podobnych zachowaniach napływają z całych Stanów Zjednoczonych i policjanci potrzebują dodatkowej pomocy.

Zobacz także: Zobacz też: Producenci seriali spokojni mimo koronawirusa

Porozmawiajcie ze swoimi dziećmi i wyjaśnijcie im, dlaczego takie zachowanie jest niewłaściwe. Zwłaszcza biorąc pod uwagę obecną sytuację i rozprzestrzenianie się koronawirusa – "The Hill" cytuje apel policjantów z Purcellville.

Dave Dailey, komendant z Purcellville, zapewnił, że policji nie zależy na karaniu sprawców. W pierwszej kolejności pragną edukować nastolatków na temat konsekwencji, jakie mogą nieść za sobą podobne wybryki. Funkcjonariusz przyznał, że w związku z zawieszeniem lekcji w stanie Wirginia młodzi ludzie nie mają wystarczającego nadzoru ze strony opiekunów.

Podobna seria zdarzeń miała miejsce w USA rok wcześniej. W internecie masowo pojawiały się filmiki, na których młodzi ludzie wyjmują lody ze sklepowych zamrażarek, zaczynają je lizać, a później napoczęte odkładają na miejsce.

Według ustaleń "The Hill" w stanie Wirginia odnotowano 94 przypadki koronawirusa.

Podziel się dobrym newsem! Prześlij go nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(39)
qaqa
2 lata temu
Zarzuty usiłowania zabójstwa. Jak widzę tych kaszlących w autobusach jeszcze przy tym co się teraz dzieje to nóż w kieszeni się otwiera.
bumerang
2 lata temu
Takie osoby powinne być w zamknięcu do końca życia. Bicie czy tłumaczenie cofnie ich rozwój. Polska ma trochę takich OSOBNIKÓW, i to osoby które mają wpływ na nasze życie codzienne!!!.
Pgb
2 lata temu
Tel pójdą tam gdzie kończy się rozsądek i równocześnie zachowując zimną wodą w palmie wynika że to co wydane złożone i tak właściwie powstaje społeczność zwana inacZej nie wiem ale chyba za szybko
Robert
2 lata temu
Wiem jak to zapisać i na ten sposób trafia do obiegu nie da się inacZej... no lepiej tak właściwie to można pomyśleć że tylko on je policzy plus minus 10 i tu i tam i nie widać problemu ale jest jedno piwo zapis wiadomości ale po dwóch nie widać problemu
Oddział
2 lata temu
Rządzi się swoimi prawami tzn że tak jak myślę o lwie... Czyli jedziemy nad morze na chwilę
lucyper
2 lata temu
jak to w usa zatańczą z ołowiem
Taka Prawda
2 lata temu
Dzieci wyborców PiS. Rodzina Radia Maryja. Fani bandytów nazwanych żołnierzami wyklętymi. Patriotyczna młodzież. To właśnie oni.
jaja
2 lata temu
"Policjanci zaapelowali..." LOL To teraz niech supermarket wytoczy rodzicom proces o zrujnowanie opinii na całym świecie i zażąda odszkodowania typowego dla USA w takich przypadkach, tak żeby jeszcze ich wnuki były zadłużone.
ASS
2 lata temu
Rozstrzelać te dno społeczne to mało
www
2 lata temu
takie rzeczy tylko w USA
hsgey
2 lata temu
guma,wąskie drzwi i ścieżka zdrowia dla gimbusów........
555
2 lata temu
Jak ich złapią to im te kręcone włoski dęba staną.
lol
2 lata temu
bezstresowe wychowanie przynosi skutki
Wrona
2 lata temu
Nakazali rodzicom porozmawiać z dziećmi!!!śmieszne rodzicom powinni dowalić mandaty a małolatom prace społeczne w noclegowni i hospicjum,bo się ludziom we łbach przewraca
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić