Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Kamil Karnowski14.09.17 (12:18)

Ustawił się w kolejce po iPhone'a X już w dniu premiery. Ruch Apple obrócił jego plan w niwecz

Mazen Kourouche od kilku dni żałuje, że zapragnął zostać pierwszą osobą, która kupi nowego iPhone'a. By osiągnąć swój cel, bloger ustawił się w kolejce pod salonem w Sydney już w dniu prezentacji nowego sprzętu. Jednak nie przewidział jednej rzeczy.
Youtube.com

Jestem zdruzgotany. Nie wiem, co mam zrobić, bo nie chcę się poddać, skoro już ustawiłem się w kolejce. Ale z drugiej strony, nie mogę czekać pod sklepem aż tak długo - komentował Mazen.

Australijczyk myślał, że udało mu się przewidzieć datę premiery iPhone'a X w sklepach. Zgodnie z wieloma pogłoskami telefon miał trafić do salonów już 22 września, czyli na 10 dni po prezentacji w siedzibie w Cupertino. Niestety, tego dnia kupić będzie można nowego iPhone'a, ale model 8, nie X.

REKLAMA

iPhone X do przedsprzedaży trafi dopiero 27 października. Apple dodaje jednak, że wysyłki nie zaczną się szybciej niż 3 listopada i to jest data, kiedy tak naprawdę model X trafi do salonów.

Zobacz również: iPhone: co roku ”najlepszy, jakiego stworzyliśmy”

Nadal liczę, że się zlitują i pozwolą mi w jakiś sposób kupić ten telefon szybciej - dodaje Mazen.

Dlaczego tak mu na tym zależy? Australijczyk prowadzi technologiczny blog na YouTube i twierdzi, że tylko prezentując nowego iPhone'a jako pierwszy może zachęcić fanów do oglądania jego kanału - pisze portal news.com.au.

Ostatnio poniósł porażkę, więc próbuje znowu. Mazen chciał być pierwszym, któremu uda się kupić iPhone'a 7, jednak spóźnił się i był "dopiero" 17. osobą, która weszła do sklepu 16 września 2016 roku i kupiła najnowszy wtedy telefon Apple.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij