REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Radosław Opas19.08.19 (06:48)

Utopiła bliźnięta, bo chciała zemścić się na byłym mężu. Usłyszała wyrok

38-letnia Samantha Ford została skazana przez amerykański sąd na 10 lat więzienia za zabicie dwójki swoich dzieci. Początek kary kobieta zacznie od pobytu w szpitalu psychiatrycznym.
Facebook.com

Kobieta najbliższe lata spędzi za kratami. Ford 10-letni wyrok otrzymała za utopienie w wannie w 2018 r. dwójki swoich dzieci: 23-miesięcznych Jake'a i Chloe. Sędzia zarządził, że najpierw spędzi ona też czas w zakładzie dla psychicznie chorych. Do więzienia zostanie przeniesiona w momencie uznania ją za w pełni poczytalną.

Skazana chciała zemścić się na byłym mężu. Według oskarżycieli oraz Stevena Forda, byłego partnera Samanthy, kobieta nie mogła pogodzić się z ich rozstaniem. Przed próbą samobójczą, a wcześniej właśnie zabójstwem swoich dzieci, niejednokrotnie miała go błagać o przebaczenie i prosić o drugą szansę. Steven nie chciał jednak do niej wracać i pozostawał nieugięty - donosi BBC.

REKLAMA

Była wściekła, że ich związek się rozpadł i nie podobał jej się pomysł bycia samotną matką - powiedział prokurator Tom Kark.

Zobacz także: Polak seryjnym mordercą. Naukowcy o Kubie Rozpruwaczu

Obrona próbowała zrzucić winę na chorobę psychiczną. Profesor Gillian Mezey, psychiatra pracująca przy sprawie twierdzi, że Ford podczas zabijania dzieci była w głębokiej depresji. Według niej, kobieta nie wiedziała co robi.

Była dobrą, troskliwą, kochającą i uważną matką pod każdym względem, a jej małżeństwo ze Stevenem Fordem również było dość udane – powiedziała Gillian Mezey.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij