Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Radosław Opas
Radosław Opas
|
aktualizacja

Warszawa. Wąż w radiowozie od razu poczuł się lepiej

19
Podziel się:

Wąż został zauważony przed jednym z centrów handlowych w Warszawie. Strażnicy miejscy z Targówka zostali wezwani do nietypowej interwencji. Wąż był ranny i wyziębiony.

Warszawa. Wąż w radiowozie od razu poczuł się lepiej
(Straż Miejska)

O wężu zawiadomiła ochrona centrum handlowego. Do niecodziennej sytuacji, o której poinformowała teraz na swojej stronie internetowej straż miejska w Warszawie, doszło 7 października. Na zwierzę jako pierwsi natknęli się ochroniarze centrum handlowego, pod którym leżał wąż.

Ekopatrol przyjął zlecenie do pilnej realizacji. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zastali pracowników ochrony pilnujących małego gościa – informują warszawscy strażnicy miejscy.

Zwierzę było ranne. Gdy pomoc przybyła na miejsce okazało się, że jest to niegroźny dla człowieka wąż zbożowy, który najprawdopodobniej uciekł z domowego terrarium. Gdy go znaleziono, był zmarznięty i miał uszkodzone oko.

Prawdopodobnie był sprytniejszy od swojego opiekuna i udało mu się uciec – dodają funkcjonariusze z Warszawy.

Zobacz także: Zobacz też: Wąż kontra strażak

Wąż trafił w ręce specjalistów. Mały gość centrum handlowego został umieszczony przez strażników miejskich do pojemnika, a według ich relacji, w radiowozie zwierzę od razu poczuło się lepiej. Ostatecznie węża przewieziono do warszawskiego oddziału CITES.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

KOMENTARZE
(19)
paweł
3 lata temu
A w CITES wydadzą orzeczenie, że wąż przebywa w Polsce "nielegalnie", że stanowi zagrożenie, etc... I każą gada uśpić.
A-fe
3 lata temu
Gdybym zobaczyl na chodniku, pewnie bym rozdeptał.
Obserwator
3 lata temu
Mały gość centrum handlowego został umieszczony przez strażników miejskich do pojemnika. Chyba w pojemniku. Dziennikarze powinni posługiwać się poprawnym językiem.
Keee
3 lata temu
Jak mu założyli bransoletki?
bv
3 lata temu
hjkhjkhjkhj
o, matko!
3 lata temu
"Mały gość centrum handlowego został umieszczony przez strażników miejskich do pojemnika (...)." Jeśli już, to mały gość centrum handlowego został przez strażników miejskich umieszczony w pojemniku. Kto Wam pisze te teksty?...
///
3 lata temu
A wyziębieni ludzie, ranni, ledwo żywi z głodu, na granicy szaleństwa z poczucia braku jakiejkolwiek wartości ludzkiej -- co z nimi, kochana, Miłosierna Cywilizacjo? Wspaniali funkcjonariusze, lekarze, urzędnicy -- czy ci ludzie dla was to mniej niż pies z kulawą nogą, kot z przetrąconym grzbietem i oślepły wąż? Fajnie i zabawnie jest pobawić się jednorazowymi akcjami....gorzej jeśli chodzi o rzetelną, ciężką pracę pomocowa dla ludzi -- z dnia na dzień \, bez oczekiwania na "dziękuję", bez gwarancji, że się uda.
padalec
3 lata temu
to jeszcze strasz mniejska istnirje?????
non
3 lata temu
I jak zwykle poprawna polszczyzna: "umieszczony DO pojemnika". Brawo!
Kupazol
3 lata temu
Mandaty 5000 zl za psie kupki, wprowadzic patrol kup, od teraz!
piotr
3 lata temu
oj mają sieczkę w głowach uwierzcie mają!!!
poi
3 lata temu
czy ktoś mądry w końcu zadecyduje, że w budynkach wielorodzinnych nie będzie wolno hodować psów, kotów, owadów, płazów i innych zwierząt, bo roznoszą wszelkie choroby, to nie ich środowisko i męczy ich to, oraz zakłócają spokój innym.
byr
3 lata temu
Wyziębiony? Ale jaja! Wąż jest zmiennocieplny ma temperaturę otoczenia i nie może być wyziębiony, autorze od siedmiu boleści.
qperNIK
3 lata temu
Kto w radiowozie może poczuć się lepiej? Chyba jedynie wąż?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić