Aneta Bańkowska
|
aktualizacja

Wie tylko, że jest Hiszpanem, ale mówi tylko po polsku. Szedł środkiem jezdni autostradą A4

233 reakcje
0
0
233
Podziel się

Mundurowi z Małopolski proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Służby zatrzymały go, gdy szedł środkiem jezdni autostradą A4. Mężczyzna nie wie, kim jest.

Wie tylko, że jest Hiszpanem, ale mówi tylko po polsku. Szedł środkiem jezdni autostradą A4
(Policja)

Odnaleziony mężczyzna utrzymuje, że jest Hiszpanem. Nie zna hiszpańskiego, za to płynnie posługuje się językiem polskim. Mężczyzna twierdzi, że 27 stycznia br. przyleciał do Katowic z Barcelony, a później zgubił dokumenty. Trzy dni później znaleziono go na autostradzie - czytamy.

Policja podała rysopis mężczyzny. Ma on około 30-45 lat, 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała. Funkcjonariusze opisują jego twarz jako owalną, mężczyzna ma też tzw. "wysokie czoło" (czyli łysinę czołową) i pełny zarost. Nie posiada żadnych tatuaży ani znaków szczególnych. Używa okularów korekcyjnych kształtu prostokątnego z jasnymi oprawkami.

Odnaleziony mężczyzna przebywa obecnie w jednym z krakowskich szpitali. Policjanci proszą, by wszelkie informacje mogące pomóc w jego identyfikacji kierować na adres Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP cpozkgp@policja.gov.pl oraz na nr (0-22) 60 510 05.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

233
0
0
KOMENTARZE
(233)
Sara
2 lata temu
Czy to już nasza narodowa paskudna cecha, że doznajemy psychicznego orgazmu mając możliwość kogoś wyśmiać, kogoś obrazić, komuś dokopać, z wszelkich ułomności szydzić...????? To jest paskudne!!!! Za plusy dziękuję a minusy dowiodą, że mam rację w tym, co napisałam.
on sc
2 lata temu
Z niego taki Hiszpan jak ze mnie Taj Cebulak z facjaty
misiek
2 lata temu
Przeciez kazdy Hiszpan mowi plynnie po polsku. Zdziwieni?
Gość?
2 lata temu
Prawdopodobnie w środowisku w którym przebywał przeżywali go hiszpan
Jolanta
2 lata temu
To nie jest smieszne ten czlowiek potrzebuje pomocy a osoby powyzej racza sobie zartowac,moze i w Waszej rodzinie tez znajdzie sie ktos taki i znakiem tego mam sie nasmiewac??? Nie proszono Was o komentarze lecz o pomoc i udostepnianie-Bezduszni ludzie!!!
Najnowsze komentarze (233)
pl
2 lata temu
pobrać prubkę DNA i wżysko bedzie jasne kim jest
Loopsjok
2 lata temu
Deportować!
Oli
2 lata temu
Zrodzony kaczynskiego
Akar
2 lata temu
Żul który wymyślił sobie historie , ma ubaw, takie wrażenie po obejrzeniu zdjęcia.
adam
2 lata temu
jaki problem sprawdzić listę lotów i odszukać pasażerów,ale widać to dla osobników klejących konfetti to za trudne,przecież trzeba umieć czytać ,a to nie wielu potrafi tych kulsonów
Max
2 lata temu
Hiszpan, to pewnie jego ksywa .
Leo
2 lata temu
Piszą, że nie wie kim jest, a on wie, że jest HIszpanem. To oco tu chodzi ?
evi
2 lata temu
Latem zaginął mój syn / przebywa poza granicami kraju , szukany był prawie 2 tyg przez swych Przyjaciół , jak kamień w wodę. B. się martwiłam, byłam z Nimi w kontakcie. Któreś nocy telefon z konsulatu w Warszawie_ b.urzędowy, suchy ton Pana konsula, prosił o potwierdzanie czy tak a tak się nazywam, czy pod takim adresem mieszkam , kompletny odlot ... nie wytrzymałam po którymś pytaniu i zapytałam czy mój syn/ podałam nazwisko/ odnalazł się , czy żyje ? okazało się , że zgłosił się do jednego z konsulatu w Hiszpanii , ponad 200 km od swego zaginięcia .I ze będę mogła tam zadzwonić rano bo już nieczynny . Dałam znajdź kolkegom Syna gdzie się odnalazł Rano telefon do ów konsulatu gdzie zgłosił się mój Syn_ p. Konsul była zszokowana , że ten człowiek którego wzięła za menela i którego wysłała do jakieś garkuchni ma normalne życie, pracę, rodzinę Przyjaciół którzy Go szukają Bijąc się w piersi wysłała auto służbowe po mego Syna do tej garkuchnii. Dzięki Bogu mój Syn tam był,
kot
2 lata temu
to ten bezdomny co dal Rydzykowi dwie fury. HHaa ha toj jednak gosc zyje :)
Luka
2 lata temu
Doktor Hiszpan😉
Xyz
2 lata temu
Sergio Ramos
michal em
2 lata temu
k pax
Bill G.
2 lata temu
Linia brwi wskazuje na to że system operacyjny nie startuje prawidłowo albo nie zrobił back up. BAD COMMAND OR FILE NAME_
gość
2 lata temu
Niektórzy twierdzą, że są Napoleonem...
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić