Dagmara Smykla| 

Wpadła do akwarium z rekinami. Przerażające nagranie

34

Kobieta nie zauważyła dziury w podłodze. Nagranie z centrum handlowego we wschodnich Chinach przypomina scenę z horroru.

Wpadła do akwarium z rekinami. Przerażające nagranie
(Youtube.com)

Spieszyła się na spotkanie. Chwile grozy przeżyła pracownica centrum handlowego Wuyue Plaza w mieście Jiaxing we wschodnich Chinach - informuje "Mirror". Postanowiła skrócić sobie drogę, przechodząc nad jedną z głównych atrakcji tego miejsca - akwarium z rekinami. Nie zauważyła, że pokrywa zbiornika była otwarta.

Wpadła akurat w porze obiadu. Zamieszkujące akwarium żarłacze cytrynowe miały być w tym czasie karmione. Ich opiekun na chwilę odszedł od zbiornika i ogrodził wejście na pomost, ale zdenerwowana Chinka najprawdopodobniej zignorowała oznaczenia.

Potknęła się na otwartej pokrywie i wpadła do środka. Po kilku sekundach na pomost wbiegli ochroniarze i inni pracownicy centrum handlowego. Dwóch ochroniarzy wskoczyło do basenu, żeby pomóc przerażonej kobiecie. Wspólnymi siłami udało się ją wyciągnąć z wody.

Na szczęście nic jej się nie stało. Kobieta nie doznała żadnych obrażeń podczas upadku, a żarłacze żółte - mimo sporych rozmiarów - bardzo rzadko bywają agresywne w stosunku do ludzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz także: Atak żarłacza. Wyskoczył z wody, by chwycić człowieka
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić