REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 3 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Angelika Karpińska30.07.19 (15:37)

Wypadek na lotnisku w Perth. Samolot uderzył w wieżę

Podczas przygotowań do startu samolot australijskiej linii lotniczej Cobham Aviation uderzył w wieżę świetlną na lotnisku w Perth. Na pokładzie maszyny było 62 pasażerów.
iStock.com

Do wypadku doszło we wtorek podczas kołowania samolotu, który miał lecieć do Granny Smith Gold Mine. Linie lotnicze Cobham Aviation potwierdziły w oświadczeniu, że maszyna uległa uszkodzeniu podczas przygotowań do startu. Zniszczony został m.in. dziób samolotu Avro RJ.

REKLAMA

Podróżni byli przerażeni. Opisują, że odczuli "potężny wstrząs", gdy samolot uderzył w wieżę. Na pokładzie było 62 pasażerów i 4 członków załogi. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe, ale na szczęście nikt nie został ranny. Pasażerowie relacjonują, że gdy opuszczali samolot, zabroniono im robienia zdjęć i filmów - podaje news.com.au.

Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do wypadku. Niektóre media podają, że w samolocie doszło do awarii hamulców. Wszczęto w tej sprawie dochodzenie, a australijskie linie lotnicze podkreśliły, że będą współpracować z odpowiednimi organami.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.
Zobacz także:Odpoczynek nad wodą. Wtedy zobaczyli coś, czego kompletnie się nie spodziewali

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij