Angelika Karpińska| 

Wyrzucono je z samolotu. Piosenkarki z The Veronicas grożą pozwem

42

Popowy duet The Veronicas zapowiada, że złoży pozew przeciwko liniom lotniczym Quantas, po tym, jak zostały wyrzucone z samolotu. Przewoźnik argumentuje, że piosenkarki nie stosowały się do poleceń załogi.

Wyrzucono je z samolotu. Piosenkarki z The Veronicas grożą pozwem
(Getty Images, Matt Winkelmeyer)

Do zdarzenia doszło w niedzielę na lotnisku w Sydney. Tuż przed startem siostry Lisa i Jessica Origliasso zostały wyprowadzone przez policję z samolotu.

Piosenkarki twierdzą, że nastąpiło to po tym, jak stewardessa poprosiła je o przesunięcie ich toreb w luku bagażowym. Ich zdaniem nie zrobiły nic złego i incydent został "eskalowany" przez personel pokładowy.

Lisa zapytała osobę z załogi, czy mogłaby jej pomóc, ponieważ nie mogła sięgnąć do torby. Odpowiedziała, że jest to niezgodne z polityką firmy. W końcu pomógł nam mężczyzna siedzący za nami. Podszedł do nas inny pracownik i zaczął wykładać nam o polityce firmy. Zapytałyśmy załogę o ich nazwiska, ale prośba została odrzucona i personel wezwał ochronę - napisały w oświadczeniu The Veronicas.

Rzecznik linii lotniczych Quantas przekazał, że piosenkarki odmówiły wykonania polecenia załogi, dlatego zostały usunięte z samolotu. Skierowano je na późniejszy lot do Brisbane. Siostry twierdzą jednak, że współpracowały z załogą i zapowiadają podjęcie kroków prawnych przeciwko przewoźnikowi.

Zobacz także: Zobacz także: Iwona Węgrowska chwali się, że czteroletnia córka już śpiewa jej piosenki: "Ma bardzo czysty głos"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić