o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Olga Mazur
|
aktualizacja

"Zabić muzułmanów". Swastyki na ścianach meczetu

34
Podziel się

Nieznani sprawcy wtargnęli w sobotę do meczetu w Sztokholmie, odpalili petardy, na ścianie napisali „zabić muzułmanów” i namalowali swastyki.

"Zabić muzułmanów". Swastyki na ścianach meczetu
(Twitter/The Local Sweden)
bDUuuLpN

*Chwilę wcześniej w świątyni odbywały się modlitwy. *W budynku została jeszcze jedna osoba. Nic jej się nie stało, ale jest w szoku, podaje thelocal.se.

Nie spodziewaliśmy się czegoś takiego. Trudno zrozumieć, co się dzieje w społeczeństwie, zarówno międzynarodowym jak i w naszym własnym kraju. Nie poznaję już Szwecji – powiedział Mustafa Tumturk, przedstawiciel społeczności muzułmańskiej w Sztokholmie.

Policja prowadzi śledztwo. Zbada incydent jako akt wandalizmu i przestępstwo z nienawiści. Do tej pory nie udało się nikogo aresztować.

bDUuuLpP

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:

Co wiesz o Szwecji?

bDUuuLqq
KOMENTARZE
(34)
Wtf
4 lata temu
A tych co tworzą getta, podpalają samochody i gwalca też ścigają, sądzą i zamykają w więzieniach?
viking
4 lata temu
do tej pory gwałcili bezkarnie, robili co chcieli, a tu upss.... nie poznaję już Szwecji...
Miko60
4 lata temu
Mustafa juz nie poznaje Szwecji ? Przez tych muzulmanow my juz nie poznajemy calego swiata.
bDUuuLqr
that's all
4 lata temu
A tego, który napadł na emerytowane siostry misjonarki to już złapaliście czy przeszliście do porządku dziennego i wszystko jest w porządku? A Problem robicie z napisu, który świadczy o tym, że ludzie mają dość najeźdżców.
ecik
4 lata temu
Nareszcie Szwedzi przypomnieli sobie skąd ich ród i o wojowniczych Wikingach.Czas na Norwegów aby poszli śladem swego bohatera narodowego Breivika.
Najnowsze komentarze (34)
zzz
4 lata temu
Szwedzi tez juz nie poznaja Szwecji
TALIBCHUJ
4 lata temu
DOBRZE ZROBILI ZA 10 LAT BEDE ICH ROZPIERDALAĆ W ICH SUPER KRAJU. Po to się szkole aby takie kurwy rozjebać, jako żołnierz na pierwszej lepszej misji. Gorąco pozdrawiam. Sławomir Tokarz mym mentorem
niedobry
4 lata temu
Tylko co do tego ma doda?
Obiektywny
4 lata temu
Oni są przekonani i mają na to argumenty, że są dwa wyjścia albo my wcześniej zabijemy muzułmanów albo muzułmanie dla Ałłaha zabiją nas, alternatywy nie ma
marek
4 lata temu
Osoba jest w szoku? Nożeszty.Jak głowy obcinają to się oblizuje łachudra a teraz jest w szoku bo ktoś pokazał im co o nich myśli? Pewnie dostaną milion koron odszkodowania i ochronę.Nie to co gwałcone szwedki.Pytają je.A może to ty go sprowokowałaś? Tępy ten szwedzki naród.Głupi i tępy.Zamiast zrobić porządek to dają się stukać na każdej link.
NIE PLATFORMI...
4 lata temu
Wreszcie i oni muszą zacząć się bać ,budzi się w Szwedach duma Wikingów ,mały naród a swego czasu ,lał i nas Polaków ,złupił całą Polskę ,dziś zrobili się zniewieścieni lalusie bo oddali władzę lewactwu ,a tam gdzie lewactwo kończy się NARÓD.
polak
4 lata temu
jestem za
mm.
4 lata temu
szwecja jest co raz mniej Szwecka , przez głupie rządy tępych lewaków od 30 lat stacza się po równi pochyłej ,to są potomkowie wikingów - czyli piratów i bandytów ,są kompletnie bez jajeczni
bDUuuLqj
Otaku
4 lata temu
No ja TEŻ nie poznaję Szwecji! Muzułmanie codziennie beczą "zabić niewiernych", i to JEST LEGALNE!!! Żądam zakazu islamu w europie wzorem Angoli!
magda
4 lata temu
Proroctwo zaczyna się wypełniać przed trzecią wojną światową będzie wojna o wiarę którą muzułmanie już rozpoczęli.
antua
4 lata temu
Jak oni mordują tysiące chrześcijan to jest ok??? Wolność Tomku w swoim domku to takie stare powiedzenie.
40
4 lata temu
Ta wojna dopiero się rozpoczyna...
Jarosław
4 lata temu
super
Polis
4 lata temu
Nowoczesna ,PO i lewacy są podobni sieją nienawiść do PiS i do ludzi , niestety na nich głosowali Polacy, ale tego co wyprawiają nikt nie przewidział , to okropne::(
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić