Angelika Karpińska
|
aktualizacja

Zabił 5 ich dzieci. Kobieta poprosiła sąd, by go nie zabijać

90 reakcji
0
0
90
Podziel się

Matka pięciorga zamordowanych dzieci poprosiła ławę przysięgłych, by nie skazywała jej byłego męża na karę śmierci. "Moje dzieci go kochały” - powiedziała.

Amber Kyzer
Amber Kyzer (East News, Pool The State)

Ława przysięgłych rozważa, czy Times Jones Jr powinien zostać skazany na karę śmierci czy na dożywocie. Matka zamordowanych dzieci Amber Kyzer w sądzie w Południowej Karolinie poprosiła, by okazać litość jej byłemu mężowi i go nie zabijać.

Słyszę przez co przeszły moje dzieci i co przeżyły. I jako matka, jeśli bym mogła, urwałabym mu głowę. Jest we mnie taka niedźwiedzia matka. Nie okazał moim dzieciom żadnej litości. Ale one go kochały i mówię w imieniu swoich dzieci, a nie swoim - powiedziała kobieta.

Para pobrała się w 2004 r., zaledwie dwa miesiące od pierwszego spotkania. Oboje pracowali w parku rozrywki w okolicy Chicago. Mieli razem pięcioro dzieci, jednak po 9 latach małżeństwa wzięli rozwód. Opiekę nad pociechami przejął ojciec, ponieważ lepiej zarabiał i miał samochód. Kobieta spotykała się z nimi w każdą sobotę.

W sierpniu 2014 r. w domu w pobliżu Lexington doszło do niewyobrażalnej tragedii. Po tym, jak Times Jones Jr zobaczył 6-letniego Nahtahna bawiącego się gniazdkiem elektrycznym, wpadł w szał. Zabił chłopca, a następnie postanowił pozbyć się także czworga pozostałych dzieci. Udusił roczną Elaine, 2-letniego Gabriela, 7-letniego Eliasa i 8-letnią Merę.

Mężczyzna owinął ciała dzieci w folię i włożył je do bagażnika. Jechał z nimi aż przez dziewięć dni, po czym zakopał szczątki na wsi w Alabamie. Został aresztowany podczas postoju w Missisipi kiedy policjant wyczuł z samochodu zapach zwłok. Jones nie przyznał się do winy. Jego obrona twierdzi, że cierpiał na nierozpoznaną schizofrenię i załamał się, gdy jego żona zostawiła go dla nastolatka, który mieszkał w sąsiedztwie - podaje BBC.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

90
0
0
KOMENTARZE
(90)
zdziwiony
8 miesięcy temu
Dla niego kara śmierci, ona dla mnie też normalna nie jest....
Anka
8 miesięcy temu
Nawet roczny i dwuletni maluch nie został z matką? To były małe dzieci, opieka nad piątką dzieciaków, w tym dwójką maleńkich, wymaga wiele wysiłku, człowiek prawdopodobnie nie podołał i się załamał. Ta kobieta, która urodziła, chyba nie zasługuje na miano matki, nie rozumiem, jak mogła zostawić całą piątkę, nawet te najmniejsze, które przecież bardzo potrzebują mamy. Brak samochodu to ma być argument żeby widywać dzieci raz na tydzień?
Amen
8 miesięcy temu
Znowu ojciec skrzywdził swoje dzieci. Mężczyźni nie nadają się do wychowania dzieci, mogą to robić tylko pod kuratelą kobiet
Tomasz.d
8 miesięcy temu
Osoba która w tak pogardliwy sposób odebrała prawo do życia komukolwiek tym bardziej własnym dziecia powinna zostać pozbawiona tego życia w sposob równie brutalny zero litości dla zwyrodnialcow dla bestii
Pingwin
8 miesięcy temu
matka piątki dzieci - gdy jego żona zostawiła go dla nastolatka - normalna to być nie może
Najnowsze komentarze (90)
Noname
7 miesięcy temu
Facet zabił, a wy hejtujecie matkę. Ojciec zabił pięcioro swoich dzieci. Nie ma dla niego wytłumaczenia.
Janko
7 miesięcy temu
Wysłać Bodnara !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lcc
7 miesięcy temu
Nie w twojej jest mocy przebaczać w imieniu tych, których zdradzono o świcie (Z. Herbert, z pamięci więc może niedokładnie)
Aga
7 miesięcy temu
Patologia
zibi
7 miesięcy temu
Nasz gatunek to prawdziwe nieszczęście i zaraza dla Ziemi
GOSTEK766
7 miesięcy temu
Świat dziczeje dewiacje się szerzą a sądy i prawo pozwalają i robią to wszystko w imię dobra bandytów
dex
7 miesięcy temu
ameryka i wszystko jasne
straszne
8 miesięcy temu
nie doczytalem do konca nie chce
matka
8 miesięcy temu
co to za matka jak chroni maruderce jej dzieci ...kobietom odbija ta ich niewolnictwo macic
patriota
8 miesięcy temu
zwykły czub do utylizacji
Rozumiem go.
8 miesięcy temu
Kochał ją bardzo, miał z nią aż 5 dzieci a ona go zostawiła dla jakiegoś Latynosa z sąsiedztwa. Powinien zabić ich a dzieci zostawić w spokoju.
Neon
8 miesięcy temu
Dzieci to dzieci - nie można liczyć że zawsze robią dobrze czy mądrze.
gość
8 miesięcy temu
to jakiś zmyślony artykuł,jak on mógł pracować mając pod opieką 5 dzieci ?? wtym 1 rok 2 lata??
Meg
8 miesięcy temu
Powinni go zabić
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić