Dagmara Smykla
|

Sewilla. Dramat na karuzeli. Wielu rannych w wesołym miasteczku

47 reakcji
0
0
47
Podziel się

Dramat rozegrał się koło Sewilli w sobotę nad ranem. Co najmniej 28 osób, w większości dzieci, ucierpiało w wypadku na karuzeli w wesołym miasteczku w miejscowości La Rinconada.

Sewilla. Dramat na karuzeli. Wielu rannych w wesołym miasteczku
(twitter.com, cienciaCON)

Świadkowie nazywają wypadek "horrorem". W sobotę, o 2.00 w nocy, w wesołym miasteczku w La Rinconada pod Sewillą karuzela pękła na dwie części. Część konstrukcji zawaliła się, przygniatając uczestników zabawy. Na nagraniach świadków wypadku słychać krzyki rannych dzieci uwięzionych pod metalową karuzelą.

9 osób w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. W sumie ucierpiało co najmniej 28 gości wesołego miasteczka. Większość rannych to dzieci, najbardziej poszkodowana jest 13-letnia dziewczynka, która ma uszkodzoną czaszkę. Inni pranni mają w większości połamane kończyny, ich stan lekarze oceniają jako stabilny.

Mamy nadzieję, że nasi chłopcy i dziewczęta dojdą do siebie po tym, czego doświadczyli dzisiaj, zarówno psychicznie, jak i fizycznie - napisał na Facebooku burmistrz La Rinconada.

Policja zamknęła wesołe miasteczko i rozpoczęła śledztwo. Władze miejscowości tłumaczą, że park rozrywki pozytywnie przeszedł wszystkie kontrole bezpieczeństwa - informuje gazeta "Diario de Sevilla". Zapowiadają jednocześnie, że winni strasznego wypadku zostaną pociągnięci do odpowiedzialności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

47
0
0
KOMENTARZE
(47)
63,rene
8 miesięcy temu
Szkoda dzieci.ale o tej godz.to powinny spać.
efe
8 miesięcy temu
Wsiadanie na tego typu atrakcje to moim zdaniem wywoływanie wilka z lasu .
ojciec rodzin...
8 miesięcy temu
Dzieci sie bawily o 2-giej w nocy ? Kto pozwolil na takie ORGIE w tym czasie ?
Zaniepokojony
8 miesięcy temu
13 letnia dziewczynka, dzieci o 2 w nocy?????
Kaja
8 miesięcy temu
Szok!! Co dzieci robia na karuzeli o drugiej nad ranem?? Dlaczego o tej porze przebywaja poza domem??!!
Najnowsze komentarze (47)
vani
8 miesięcy temu
ja o wszystkim albo eweline do ghetta przeniesc albo do vip, tez tam maja.
karuzela
8 miesięcy temu
zawsze tak jest że jak rusza ten potwór to ososbyć związne biorą odpowiedzialnoś za swoje czyny... ręka, noga, mózg na ściaznie
XCV
8 miesięcy temu
pani "reporterko" - a skąd pani wie, że ona pękła na pół ? Widziała pani dwie identyczne części tej karuzeli ? Do szkoły marsz, UCZYĆ SIĘ A NIE PISAĆ ANDRONY.
żart
8 miesięcy temu
dzieci o 2 w nocy? rodzice pod sąd - natychmiast
wacek
8 miesięcy temu
o drugiej w nocy?
Emma
8 miesięcy temu
"Inni pranni mają w ...." - czy tak trudno przeczytać własny tekst przed opublikowaniem??? Żałosny poziom dziennikarski...
chłop
8 miesięcy temu
A co głupki myśleliśta że karuzela będzie wiecznie sprawna . Ino patrzeć jak zaroz następne karuzele , kolejki i młyny diabelskie zaczną pękać ze starości
mmoher
8 miesięcy temu
Współczujemy poszkodowanym, ale Dzieci o 2-ej w nocy na karuzeli? Czy rodzice (opiekunowie) już zatracają się w pogoni za "uciechami"?
jósek nieuk
8 miesięcy temu
pogoń za zyskiem nie zna granic.Tępota , brak refleksji itd, itd
Nawet nie nap...
8 miesięcy temu
Cytat z artykułu: "....Inni pranni mają w większości połamane kończyny". Nie ma taiego wyrazu "pranni". Jest natomiast "naprani", czyli tacy, co zażyli za dużo alkoholu.
Jack40
8 miesięcy temu
Wielu twierdzi ze w Hiszpanii o tej godzinie to dopiero zaczyna się życie OK spytam inaczej to powiedzcie mi w takim razie o której chodzą spać o 4 ? 5 ? i w takim razie do której to odsypiają bo te 7 godz trzeba by być wypoczętym wyspanym to znaczy wstają o 11 godz ? coś mi te tłumaczenia ze o tej godzinie ze względu na ciepły klimat zaczyna się życie nie pasują
ces
8 miesięcy temu
O drugiej w nocy dzieciaki śpią.
miro
8 miesięcy temu
Dzieci spia o tej porze.
omena
8 miesięcy temu
Rozumiem wesołe miasteczko, ale dzieci w środku nocy na karuzeli? I co ma pokazać ten filmik, bo nie rozumiem?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić