Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Natalia Bogucka05.05.19 (16:51)

Zaginięcie Madeleine McCann. Niemiecki pedofil i morderca nowym podejrzanym

Po 12 latach od zaginięcia Madeleine McCann, śledczy ujawniają nowego podejrzanego. Jest nim niemiecki pedofil i morderca, 48-letni Martin Ney.
East News

Od 2012 r. Martin Ney przebywa w więzieniu. Odbywa dożywotnią karę więzienia za zabójstwo trzech chłopców - 13-letniego Stefana Jahra w 1992 r., 8-letniego Dennisa Rostela w 1995 r. i 9-letniego Dennisa Kleina w 2001 r. Jest również oskarżony o wykorzystywanie seksualne ponad 40 dzieci. Śledczy podejrzewali go także o morderstwo dwójki dzieci w Holandii w 1998 r. i we Francji w 2004 r., jednak nie mieli na to wystarczających dowodów - podaje "The Sun".

Okazuje się, że w momencie zaginięcia Madeleine McCann, Martin Ney mieszkał w Algarve. Nie był jednak w kręgu podejrzanych, chociaż policja przesłuchiwała wielu domniemanych pedofilów. Śledczy zajmujący się sprawą dziewczynki zwrócili na niego uwagę dopiero gdy trafił do aresztu w Niemczech.

REKLAMA

Zaskakujące jest także podobieństwo mężczyzny do jednego z portertów pamięciowych. Został on zrobiony tuż po zaginięciu dziewczynki, gdy policja przy pomocy świadków, starała się odwzorować wizerunki podejrzanie zachowujących się osób.

Police

Madeleine McCann zaginęła w maju 2007 roku. Miała wówczas 3 lata i spędzała z rodzicami wakacje w portugalskiej miejscowości Algarve. W dniu, w którym zaginęła, rodzice poszli na kolację i zostawili dzieci w hotelu. Ok. godz. 22 matka zobaczyła, że dziewczynki nie ma w pokoju, a okno było otwarte.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: Zaginięcie Madeleine McCann - polski zwiastun

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij