Aneta Michałowska| 

Zapłacą za seks z lalkami. Pierwsza taka agencja w Europie

75

W Barcelonie otwarto "Lumidolls", czyli pierwszy dom uciech, w którym można skorzystać z usług lalek. Erotyczne zabawki do złudzenia przypominają prawdziwe kobiety.

Zapłacą za seks z lalkami. Pierwsza taka agencja w Europie
(Facebook.com, Moises Lopez)

*Koszt usługi to 80 euro, czyli niemal 345 zł za godzinę. *A to i tak promocja z okazji otwarcia. Regularna cena godzinnych harców wynosi 120 euro. Zabawki można wynajmować też na całą noc. Koszta ustala się wtedy indywidualnie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Chętni mogą wybierać spośród czterech lalek. Każda ma imię i jest innej "rasy". Obok Europejki, Afrykanki i Azjatki można skusić się także na zabawkę stylizowaną na postać z mangi. Lalki różnią się wzrostem, jednak ich kształty są podobne. Wszystkie są szczupłe i mają obfite piersi. Są elastyczne i przygotowane do zaspokajania potrzeb klientów w różnych pozycjach.

*Pomysłodawcy biznesu zapewniają, że seks z lalkami jest przyjemniejszy niż z ludźmi. *Po wybraniu jednej z "dziewczyn", klient znajdzie ją w prywatnym pokoju oblanym blaskiem świec. W stałym wyposażeniu znajduje się też telewizor z udostępnioną pornografią.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić