Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Zemdlał po usłyszeniu wyroku. Pedofil skazany na 260 lat więzienia

527

Thomas Goodman został skazany za wykorzystanie seksualne m.in. trzytygodniowego dziecka. Sędzia w czasie ogłaszania wyroku stwierdził, że jego obowiązkiem jest chronić społeczeństwo przed Goodmanem.

Zemdlał po usłyszeniu wyroku. Pedofil skazany na 260 lat więzienia
(Policja, Rhode Island State Police)

Wysokość kary zaskoczyła nawet oskarżyciela. Prokuratura okręgowa Rhode Island żądała 100 lat więzienia dla 45-letniego Thomasa Goodmana. Sędzia John J. McConnell uznał jednak taki wymiar kary za zbyt łagodny dla oskarżonego. Goodman zemdlał po usłyszeniu wyroku: 260 lat pozbawienia wolności.

Przez lata wykorzystywał małe dziewczynki. Goodmanowi udowodniono osiem zarzutów seksualnego wykorzystywania dzieci. Jego głównymi ofiarami były dwie dziewczynki, wykorzystywane od 6 do 12 roku życia. Obydwie mają teraz po 16 lat.

Jedynym sposobem, aby ochronić przed tobą społeczeństwo, jest upewnienie się, że nigdy nie wyjdziesz z więzienia - powiedział sędzia.

Inna ofiara molestowania miała 3 tygodnie. Dziewczynka była wykorzystywana przez ponad rok. Goodman nagrywał telefonem swoje zbrodnie, a niektóre filmiki udostępniał w internecie - informuje "New York Post".

Prawda wyszła na jaw przypadkiem. 45-latek wbrew regulaminowi używał komórki w pracy. Pracodawcy skonfiskowali jego telefon. Odkryli w nim pornografię dziecięcą i zgłosili sprawę policji.

W jego domu były tysiące zdjęć i setki takich nagrań. Obrona prosiła o niższy wymiar kary, argumentując, że oskarżony sam był w dzieciństwie molestowany przez nauczyciela. Sam Goodman powiedział, że nie ma usprawiedliwienia dla swoich czynów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zobacz także: Zobacz też: Agata Buzek o temacie pedofilii: "Trzeba go poruszać. Od tego też jest sztuka"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić