o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Natalia Bogucka
|
aktualizacja

Zgwałcił i więził w wersalce 9-latkę. Mateusz K. z Gorzowa Wielkopolskiego usłyszał nowy zarzut

138
Podziel się

Gorzów Wielkopolski. 24-letni Mateusz K., który jest podejrzany o brutalny gwałt i uwięzienie 9-letniej dziewczynki, usłyszał dodatkowo zarzut usiłowania zabójstwa dziecka. Teraz mężczyźnie grozi dożywocie.

Zgwałcił i więził w wersalce 9-latkę. Mateusz K. z Gorzowa Wielkopolskiego usłyszał nowy zarzut
(Lubuska Policja)
bDXStisB

Zarzut usiłowania zabójstwa postawiono po przesłuchaniu poszkodowanej dziewczynki i otrzymaniu opinii od biegłego. Anatomopatomorfolog stwierdził, że gdyby zakneblowana 9-latka dłużej przebywała w zamkniętej wersalce, mogłaby się udusić. Teraz na 24-latku ciążą zarzuty zgwałcenia osoby małoletniej, przetrzymywania jej i pozbawienia wolności oraz usiłowania zabójstwa.

W sprawie powołano zespół biegłych. W jego skład wchodzą psychiatra, psycholog i seksuolog. Będą musieli ocenić, czy w momencie dokonywania zarzucanych czynów, Mateusz K. był osobą poczytalną - podaje gazetalubuska.pl.

Do zdarzenia doszło 19 maja w Gorzowie Wielkopolskim. Tego dnia w mieszkaniu mężczyzny znaleziono zakneblowaną i schowaną w wersalce 9-latkę. Była to córka znajomej 24-latka. Matka dziewczynki przekazała ją mężczyźnie pod opiekę dzień wcześniej. Po zatrzymaniu Mateusz K. przyznał się do zgwałcenia dziecka.

bDXStisD
Zobacz także: Zobacz także: Szukał dzieci w internecie. Wpadka pedofila dzięki FBI

Mateusz K. był już sądzony za gwałt na nieletnim w 2013 r. Jego ofiarą był wówczas 7-letni chłopiec. Sąd zdecydował wówczas, że Mateusz K. jest niepoczytalny i umieścił go w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym. Niespełna rok po wyjściu, 24-latek zgwałcił 9-latkę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDXStite
KOMENTARZE
(138)
mer
2 lata temu
proponuję aby sędzia, który wydał tak niski wyrok w poprzedniej sprawie musiał siedzieć razem z tym wyrodnialcem do końca swoich dni bo sam jest pośrednio wspolodpowiedzialny.
magdusia
2 lata temu
ostatnio widywano go w seminarium duchownym
D.
2 lata temu
Co trzeba mieć z garem, żeby własne dziecko dać na noc "do opieki" gwałcicielowi? Kota czy psa bym takiej kobiecie nie dała do opieki, a co dopiero dziecko. Tępa, patologiczna dzida.
bDXStitf
addam60
2 lata temu
Najpierw tych psychologów zamknąć w wersalce ... bo inaczej stwierdzą że "sprawca niepoczytalny w danej chwili" i po 2 latach wyjdzie z wariatkowa.. po NASTĘPNYCH 2 LATACH BĘDZIE MIAŁ "CZYSTE KONTO" DLA ZWYKŁYCH LUDZI ..
Antykler
2 lata temu
Wykastrowac tepym scyzorykiem obciac lapy sekatorem
Kaczorek
2 lata temu
Jajeczka wyciąć i po problemie!!! Wyjdzie i znowu to zrobi!!!
Wiesio
2 lata temu
Po co dożywocie, w kryminalne przeżyje max. tydzień. I po sprawie.
yy
2 lata temu
to na krótko był poczytalny,cokolwiek to słowo znaczy
Gol
2 lata temu
Dozywocie dla pedofila bez izolacji od innych wiezniow + wyrok dla wszystkich którzy przyczynili się do stwierdzenia "niepoczytalności" i uwolnienia pedofila po poprzednim gwalcie. Dodatkowo z portfeli tychze osob wysoka rekompensata pieniezna dla dziecka zeby mialo chociaz lzej w zyciu mimo takiej psychicznej traumy.
Rolnik
2 lata temu
Umieścił bym go w celi metr na metr. A jakby po jakimś czasie zaczął narzekać że ma ciasno i chciałby się móc chociaż wyprostować zaproponowałbym trumnę. Chwasty się wyrywa a nie pielęgnuje.
Aro
2 lata temu
Wolny sond go wypuścił. Hurra. Zapalmy świeczkę.
Fifi
2 lata temu
Przecież był niepoczytalny. Sąd go uniewinni
abb6
2 lata temu
utylizacja..szkoda czasu na wyjasnieia
bDXStisX
Gość
2 lata temu
Złamał życie dzieciom, bandyta, jak można takiemu było powierzyć dziecko?..
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić