Angelika Karpińska| 

Zobaczył w saunie nagą kobietę. Wezwał policję

422

Policjanci z Ostrzeszowa w woj. wielkopolskim otrzymali nietypowe zgłoszenie. Pochodziło od mężczyzny, który był oburzony widokiem nagiej kobiety w saunie.

Zobaczył w saunie nagą kobietę. Wezwał policję
(iStock.com)

Naga kobieta chciała skorzystać z sauny w kompleksie basenów „Oceanik” w Ostrzeszowie. Przeszkodził jej w tym mężczyzna, który gdy tylko ją zobaczył, natychmiast zadzwonił na policję.

Policjanci przyjęli wezwanie i wkrótce pojawili się na miejscu. Przeprowadzili rozmowę z mężczyzną i poinformowali go, że moze złożyć na komendzie wniosek o dalszy tok postępowania.

- Rzeczywiście, wysłaliśmy na miejsce radiowóz. Przeprowadziliśmy rozmowę z osobą zgłaszającą. Została ona poinformowana i pouczona o dalszym toku postępowania. Jeżeli osoba zgłaszająca przyjdzie złożyć wniosek na komendę, będziemy prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku - powiedziała portalowi WLKP24.info kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Zgodnie z regulaminem sauny, należy korzystać z niej w ręczniku lub bawełnianym kostiumie kąpielowym. Kobieta, która chciała wejść do sauny bez okrycia, nie dopełniła tego warunku.

Do sauny powinniśmy zabrać dwa ręczniki (jeden, na którym siedzimy, a drugi do wytarcia ciała). Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy – bawełniany - brzmi jeden z punktów regulaminu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Pijany wszedł na przejazd kolejowy. Nagranie ku przestrodze
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić