Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Zobaczył w saunie nagą kobietę. Wezwał policję

338
Podziel się:

Policjanci z Ostrzeszowa w woj. wielkopolskim otrzymali nietypowe zgłoszenie. Pochodziło od mężczyzny, który był oburzony widokiem nagiej kobiety w saunie.

Zobaczył w saunie nagą kobietę. Wezwał policję
(iStock.com)

Naga kobieta chciała skorzystać z sauny w kompleksie basenów „Oceanik” w Ostrzeszowie. Przeszkodził jej w tym mężczyzna, który gdy tylko ją zobaczył, natychmiast zadzwonił na policję.

Policjanci przyjęli wezwanie i wkrótce pojawili się na miejscu. Przeprowadzili rozmowę z mężczyzną i poinformowali go, że moze złożyć na komendzie wniosek o dalszy tok postępowania.

- Rzeczywiście, wysłaliśmy na miejsce radiowóz. Przeprowadziliśmy rozmowę z osobą zgłaszającą. Została ona poinformowana i pouczona o dalszym toku postępowania. Jeżeli osoba zgłaszająca przyjdzie złożyć wniosek na komendę, będziemy prowadzić czynności wyjaśniające w kierunku nieobyczajnego wybryku - powiedziała portalowi WLKP24.info kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Zgodnie z regulaminem sauny, należy korzystać z niej w ręczniku lub bawełnianym kostiumie kąpielowym. Kobieta, która chciała wejść do sauny bez okrycia, nie dopełniła tego warunku.

Do sauny powinniśmy zabrać dwa ręczniki (jeden, na którym siedzimy, a drugi do wytarcia ciała). Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy – bawełniany - brzmi jeden z punktów regulaminu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Zobacz także: Pijany wszedł na przejazd kolejowy. Nagranie ku przestrodze
KOMENTARZE
(338)
Roberto Pedro...
3 lata temu
Bad walka zakaz wchodzenia do sauny w całej UE
Xxx
3 lata temu
Roberto Peron zadzwonił na policje który to przebywał w saunie z niejakim wesolowskim
Absmak
3 lata temu
Cytat: " Z sauny należy korzystać zupełnie nago z owinięciem ciała w suchy ręcznik lub strój kąpielowy – bawełniany.". Zupełnie nago z owinięciem ciała - niezłe.
ja
3 lata temu
Dobra jak miała z 70 lat to się nie dziwie, nic przyjemnego :P
kubizmu
3 lata temu
to jes kubizmu
A tak
3 lata temu
No i brawo. Mamy rónouprawnienie. Nie pochwalam wzywania policji ale płcie są równe i niech się baby też pilnują.
Bessa
3 lata temu
To tylko w Polsce może się zdarzyć. To jest chore. W saunie powinno się być nago. Ale oczywiście tu jest tylko zaklamanie.
Jk
3 lata temu
Biedron
wstydliwiec
3 lata temu
Wystraszył się nagiej kobiet w saunie, wniosek, że należy pod prysznic wchodzić w szlafroku lub zawinięty ręcznikami, bo jak ktoś cie zobaczy nagą to zawoła policję i wtedy będzie cię oglądał cały patrol
san
3 lata temu
pewnie wszedł wieloryb gajowego
Sauna&RuskaBa...
3 lata temu
Sadząc po poziomie większości komentujących to nigdy nie byli w saunie i o zasadach w niej panujących nie maja absolutnie żadnego pojęcia. Nagość w saunie nie ma w żadnym, nawet najmniejszym stopniu związku z seksem i erotyzmem, więc nie ma znaczenia czy nago jest osoba 30 letnia czy 60 letnia.
Chop
3 lata temu
Może była paskudna inteligenci ;)
ech
3 lata temu
Homoseksualista zgorszył się widokiem kobiety..... wolał faceta
Cicha Woda
3 lata temu
Jak wcześniej pisałem... Popieram tego mężczyznę. A teraz odwrócona sytuacja.... Nagi mężczyzna w saunie a tu wchodzi kobieta?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić