REKLAMA
Odświeżone 2 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
07.09.16 (15:24)

Żona Dudy nie przyszła na "Smoleńsk". Krauze przegrał z Allenem

Gdy prezydent Andrzej Duda uświetnił swoją obecnością pokaz filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauze, jego żona i córka oglądały coś zupełnie innego.
PAP/Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński

* Agata i Kinga Duda wybrały w tym samym czasie "Śmietankę towarzyską"*. Dziennikarka "Polityki" spotkała obie panie na pokazie nowej komedii Woody'ego Allena w stołecznej Kinotece. Pierwsza Dama i jej córka od towarzystwa przedstawicieli władzy w Teatrze Narodowym wolały swoje własne (nie licząc ochroniarzy z BOR-u).

Wyglądały dość odświętnie, ubrane w wyjściowe, czarne garnitury. Na seansie zajadały nachosy i popijały napój. W trakcie projekcji córka pary prezydenckiej żywo reagowała na rozwój filmowej akcji. Komentowała obraz Allena, zwracając się często do swojej matki. Wszystko wyglądało jak typowy babski wieczór matki z córką - relacjonuje Agata Szczerbiak.

REKLAMA

Po filmie panie rozstały się i odjechały spod Pałacu Kultury dwoma różnymi autami. Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy prezydencka para opowiadała sobie tego wieczoru, co każde z nich sądzi o obejrzanym filmie. Przynajmniej w rodzinie Dudów Allen wygrał jednak z Krauze liczbą głosów.

PAP/Strefa Gwiazd/Stach Leszczyński/kolaż o2.pl

Autor: Jan Muller

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij