Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

10 zł za dojazd na Marsz Niepodległości. Prezydent miasta dopłaci

13

Prezydent Stalowej Woli dofinansuje wyjazd tamtejszej Młodzieży Wszechpolskiej i organizacji Stalowych Patriotów na Marsz Niepodległości, który odbędzie się 11 listopada w Warszawie. Uczestnicy za przejazd w dwie strony wraz z ubezpieczeniem zapłacą 10 złotych.

10 zł za dojazd na Marsz Niepodległości. Prezydent miasta dopłaci
(PAP, Marcin Obara)

Prezydent Lucjusz Nadbereżny twierdzi, że Wszechpolacy to lokalni patrioci. Decyzję tłumaczy chęcią pomocy ludziom, którzy przejawiają inicjatywę do działania na rzecz ojczyzny. Wcześniej prezydent dofinansowywał też wyjazdy na uroczystości ku czci kombatantów.

Mówi pani, że Młodzież Wszechpolska nie cieszy się dobrą opinią? A w jakich środowiskach? Chyba w tych, co Polsce nie sprzyjają - komentuje wszelkie wątpliwości Piotr Serafin, lider Stalowych Patriotów.

Miasto zapłaci za dwa autokary. Na wyjazd z budżetu przeznaczono 1,5 tys. zł. Jednak, jak zapowiada sam prezydent, stowarzyszenie organizujące wyjazd do Warszawy, dostanie pieniądze dopiero po powrocie, czyli kiedy przedstawi faktury dotyczące kosztów wyjazdu - informuje "Wyborcza".

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić