o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
oprac.
Anna Piątkowska-Borek
|

Biedronka obniża ceny od 30 czerwca. To nie będzie promocja. Lista produktów

0
Podziel się

Biedronka wprowadza nowe ceny przed 1 lipca 2020. Zmiany dotyczą wielu produktów. Zobacz, co teraz będzie tańsze w Biedronce i za co zapłacisz mniej podczas zakupów w tej sieci sklepów.

Biedronka obniża ceny od 30 czerwca. To nie będzie promocja. Lista produktów
Biedronka obniża ceny (Getty Images)
bErMgNjF

Biedronka. Niższe ceny od 30 czerwca

Biedronka Polska S.A poinformowała, że od 30 czerwca, czyli dzień przed wejściem nowych stawek VAT, obniża ceny swoich produktów. Jakie produkty kupimy teraz taniej?

O obniżeniu cen Biedronka informowała już kilka miesięcy temu. Początkiem marca sieć Biedronka podała, że zamierza na stałe obniżyć ceny swoich 100 podstawowych produktów, "niezbędnych na co dzień w każdym domu i chętnie kupowanych przez klientów”.

bErMgNjH

Co będzie tańsze w Biedronce? Których produktów dotycza obniżki cen?

Od 30 czerwca w Biedronce taniej kupimy m.in. banany, awokadu, bułki śniadaniowe, wafelki Estella, przyprawy Kamis, a także pieluchy Pampers Active Baby i Dada Extra Soft XL. 90 sztuk tych pierwszych będzie mozna kupić za 49,99 zł, pieluchy, 38 sztuk tych drugich za 22,99 zł.

bErMgNjN

Nowa stawka VAT zostanie wprowadzona od 1 lipca i dotyczy wielu produktów. Chodzi o zapowiadane od dawna zmiany w matrycy podatku VAT. Dzięki temu tańsze mają być m.in. owoce egzotyczne, ciastka, niektóre przyprawy czy pieluchy jednorazowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErMgNki
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić