Biedronka szaleje bez granic. Ekstra promocja już od czwartku!

74

Biedronka absolutnie nie spuszcza z tonu. Popularny dyskont zaplanował serię kolejnych promocji, które pozwalają na potężne oszczędności. Co można kupić taniej niż zwykle od czwartku 8 lipca?

Biedronka szaleje bez granic. Ekstra promocja już od czwartku!
Biedronka (Getty Images)

Na pierwszy plan wysuwa się bez wątpienia promocja na cukier. Jeżeli kupimy ten produkt, to otrzymamy voucher w wysokości 50 proc. jego ceny (max. 1,25 zł). Limit dzienny to 10 opakowań na kartę Moja Biedronka.

Voucher można zrealizować w ciągu dwóch dni handlowych następujących po jego otrzymaniu. Można go użyć wyłącznie z kartą Moja Biedronka, dla której został wydrukowany.

Za połowę ceny można też kupić szampon do włosów Head&Shoulders. Tutaj limit dzienny to 4 opakowania na kartę Moja Biedronka.

Biedronka. Masz zmywarkę? Ta promocja jest dla Ciebie!

Jeżeli posiadasz zmywarkę, to z pewnością zainteresujesz się promocją na wszystkie produkty marki Finish do takich urządzeń. One również zostały objęte 50 proc. rabatem, który jest przyznawany w formie vouchera. Limit dzienny 4 opak./karta.

Wymienione promocje obowiązywać będą tylko przez trzy dni. Będzie można z nich skorzystać od czwartku (8 lipca) do soboty (10 lipca).

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić