Robert Czykiel| 

Biedronka zachęca do zbierania Gangu Fajniaków. Kwota, którą trzeba wydać, robi wrażenie

7

Biedronka kusi klientów maskotkami, które można otrzymać za robienie zakupów. Uzbieranie wszystkich pluszaków z serii Gang Fajniaków jednak graniczy z cudem.

Biedronka zachęca do zbierania Gangu Fajniaków. Kwota, którą trzeba wydać, robi wrażenie
(Getty Images, Jaap Arriens)

Był Gang Świeżaków, potem Gang Słodziaków, a teraz przyszedł czas na Gang Fajniaków. Biedronka niedawno wystartowała z nową akcją promocyjną, którą Polacy szybko polubili. Klienci za zakupy otrzymują naklejki, które potem mogą wymienić na maskotkę.

Biedronka. Ile trzeba wydać na cały Gang Fajniaków?

W nowej kolekcji pojawiło się dziesięć pluszaków. To m.in. Chmurka Celinka, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, czy Smog Stefek. Aby otrzymać jedną z nich za darmo, trzeba uzbierać 60 naklejek. Przy 40 naklejkach trzeba dopłacić 19,99 zł.

Naklejki przyznawane są za każde 50 zł wydane w Biedronce. Dodatkowe można otrzymać za zakupy z kartą Moja Biedronka, co najmniej jeden owoc lub warzywo, produkt z oferty specjalnej lub produkt będący wartością dla polskiej gospodarki.

Zobacz także: Chcą podziału Biedronki na mnijesze części. Wniosek jest w UOKiK

Na uzbieranie naklejek klienci mają niespełna trzy miesiące. Nie brakuje osób, które chciałyby mieć w swojej kolekcji wszystkie maskotki. Ile trzeba wydać w Biedronce, aby to się udało?

Kwota robi wrażenie. Portal gazeta.pl policzył, że w najdroższym wariancie trzeba wydać aż 30 tys. zł w Biedronce, aby dostać wszystkie Fajniaki. Bardziej opłacalne jest zbieranie 40 naklejek i dopłacanie 19,99 zł, bo wówczas na zakupy trzeba przeznaczyć 20,2 tys. zł.

Oczywiście ostateczny koszt całej kolekcji można jeszcze bardziej obniżyć, gdy korzysta się z karty Moja Biedronka i kupuje produkty specjalnej. Nie zmienia to jednak faktu, że zebranie całej kolekcji jest bardzo trudne.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić